Лідер СДПН Ахім Пост висловився про партію Вагенкнехт

12

«Поки що історія пані Вагенкнехт у німецькій політиці – це історія невдач», – заявив лідер СДПН Північного Рейну-Вестфалії.

Лідер СДПН Ахім Пост висловився про партію Вагенкнехт

Лідер СДПН Ахім Пост висловився про партію Вагенкнехт

Лідер СДПН землі Північний Рейн-Вестфалія Ахім Пост поки не бачить у запланованій партії Сари Вагенкнехт загрози для соціал-демократів. «Поки що історія пані Вагенкнехт у німецькій політиці – це історія невдач»– заявив лідер СДПН Північного Рейну-Вестфалії у вівторок у програмі «Моргенехо» на WDR 5. Про рух «Ауфштайн», який вона заснувала чотири роки тому з «великою помпою», більше нічого не чути, продовжив депутат Бундестагу. «Спочатку вона паралізувала Ліву партію, а тепер, мабуть, розколола її. Тож поки що це не блискуче досягнення»– Сказав Піст.

Тепер нам залишається чекати та дивитися, що станеться на практиці, а не в заголовках газет. Однак «політична порядність» вимагає, щоб Вагенкнехт склала з себе повноваження у Бундестазі, наголосив депутат від СДПН. У понеділок політик разом із кількома соратниками представила «Альянс Сари Вагенкнехт». Це об’єднання має призвести до створення нової партії у 2024 році. Раніше Вагенкнехт вийшла з партії разом із дев’ятьма іншими колишніми депутатами від Лівої партії.

Пост заявив, що він відкритий для колишніх членів Лівої партії та виборців: членом партії може стати кожен, хто хоче дотримуватись основних цінностей німецької соціал-демократії. Проте агітаційні кампанії у Північному Рейні-Вестфалії не проводитимуться.

Читайте також:  Вибори на сході можуть стати тріумфальними для AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я