Південна Корея видворила військовий катер із Північної Кореї

21

Останнім часом напруженість на Корейському півострові знову зросла. Наразі інцидент стався на морському кордоні. Збройні сили Південної Кореї реагують запобіжними пострілами.

 

Південна Корея видворила військовий катер із Північної Кореї

За власною інформацією, збройні сили Південної Кореї запобіжними пострілами відігнали військовий катер Північної Кореї на кордоні між двома країнами.

Інцидент стався ще у суботу, повідомив у неділю генеральний штаб у столиці Південної Кореї Сеулі. Катер із Північної Кореї перетнув Північну розмежувальну лінію (СРЛ) на півдні в морі між Корейським півостровом та Китаєм. Патрульний катер повернув назад, після того, як його обстріляв швидкісний катер ВМС Південної Кореї.

Північна Корея не визнає Північну морську лінію розділення

Північна Корея не визнає Північну морську лінію розділення. Лінія кордону була проведена в односторонньому порядку командуванням ООН після Корейської війни (1950-53 рр.) для запобігання воєнним діям між двома сторонами. Кордон також був місцем неодноразових битв між військовими кораблями обох країн після війни.

Військові Південної Кореї припустили, що північнокорейський патрульний катер міг переслідувати китайське рибальське судно, яке займалося незаконним промислом. За словами військових, південнокорейський катер трохи зіткнувся з китайським рибальським судном під час руху в умовах поганої видимості. Деякі члени південнокорейського екіпажу зазнали незначних травм, йдеться в повідомленні.

Інцидент на NLL стався в період напруженості на Корейському півострові. Північна Корея з минулого року проводить випробування ракет із ядерним зарядом з порушенням заборони ООН. Південна Корея та США знову проводять повномасштабні спільні військові навчання.

Читайте також:  Асоціація вважає, що вкрай праві перебувають на підйомі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я