Придивіться: корисна інформація, яку приховують наклейки на бананах

342

Напевно, багато хто помічає маленькі кольорові наклейки на бананах. Однак мало хто замислюється для чого вони та яку інформацію надають. Подібного типу наклейки можна побачити і на інших фруктах.

Наклейки на бананах вказують на країну-виробника, компанію-виробника, а також інколи інформують споживача про те, як було вирощено фрукт, пише портал ТСН.

Найкориснішим для споживача, напевно, буде з’ясувати спосіб вирощування банана. Про це розповість 4- або 5-значний код на наклейці. Саме завдяки йому споживач може з’ясувати, наскільки корисний фрукт, що купується.

  • Якщо на наклейках 4-значний код, що починається цифрами 3 або 4, це вказує на те, що продукт був вирощений за принципом інтенсивного сільського господарства. Тобто, щоб прискорити його зростання та дозрівання застосовували натуральні та мінеральні добрива, серед яких пестициди та інша хімія.
  • Якщо продукт має 5-значний код, що починається з цифри 9Це означає, що він був вирощений традиційним “органічним” способом без застосування пестицидів і добрив.
  • Якщо на банані наклейка, на якій 5-значний код, що починається з цифри 8Це означає, що продукт з ГМО, тобто генетично модифікований.
Читайте також:  Як купати новонародженого

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я