Неказкове Балі: на острові введено нові заборони для туристів

27

На Балі вирішили заборонити іноземним туристам пересуватися островом на мотоциклах після низки аварій, у тому числі зі смертельними наслідками. З такою заявою виступив місцевий губернатор Вайан Костер, повідомляє Bloomberg.

Видання зазначає, що останнім часом на Балі побільшало дорожньо-транспортних аварій за участю іноземців на мотоциклах. Так, у лютому поліція затримала російського туриста, який їхав на мотоциклі у п’яному стані та врізався у місцевого водія, внаслідок чого його було госпіталізовано. У січні в іншій дорожньо-транспортній пригоді загинули турист з України та приїжджий із Росії, пише УНІАН.

“Вони бешкетують і погано поводяться”, – заявив губернатор, маючи на увазі туристів.

Повідомляється, що тепер іноземці можуть використовувати лише ті види транспорту, які підготовлені туристичними службами та відповідають певним стандартам “для забезпечення якісного та гідного туризму”.

На даний момент до кінця не зрозуміло, як діятиме заборона. Однак Костер закликає міністерство юстиції дозволити анулювати візи іноземним туристам, які будуть помічені за їздою на мотоциклах, або якщо вони вчинять інші правопорушення, такі як нелегальна робота або неправомірне використання дозволів на перебування.

.

Читайте також:  Глікемічний індекс готових каш - таблиця. Які каші корисні у харчуванні?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я