Простий лайфхак: як позбутися плісняви ​​в будинку

34

Якщо ви все ще не знаєте, як позбутися плісняви ​​в будинку, цей матеріал саме для вас. Лише один недорогий засіб може стати незамінним помічником.

Не багато хто знає, як позбутися цвілі в домашніх умовах. У цьому може допомогти приголомшливий універсальний засіб – сода. Вона завжди є у будь-якої господині, пише УНІАН.

Всі знають, як содою можна легко відчистити брудний посуд, а от як сода від плісняви ​​може допомогти, перебуваючи під ліжком – це гарне питання.

Як позбавитися запаху цвілі в будинку, коли звичайні провітрювання вже не допомагають? Відомо, що цей шкідливий елемент утворюється від надлишку вологи. Так, вона любить накопичуватися на вікнах у вигляді конденсату. Таке середовище стає ідеальними умовами виникнення і розмноження цвілі.

Сода, у свою чергу, чудово вміє вбирати вологу. Таким чином, вона стає природним ворогом цих чорних плям на наших стінах.

Місткості з содою потрібно розосередити по житловому приміщенню, де зазвичай виникає пліснява. Вона вбере в себе вологу і запобігатиме появі плям грибка.

Читайте також:  Вправи для покращення постави – як виправити та випрямити спину?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я