Беате Кіммель чекає на посаду мера Кайзерслаутерна

32

Після оголошення попередніх результатів другого туру виборів передбачуваний майбутній мер Кайзерслаутерна Беате Кіммель висловила велике передчуття вступу на посаду. Вона «дуже вдячна і рада» новому завданню у своєму рідному та близькому місті, сказала політик СДПН виданню Deutsche Presse-Agentur. “Це велика честь”.

Як лорд-мер вона хоче бути «будівником мостів», підкреслила 54-річна політик. Одним із найнагальніших завдань вона назвала «складне фінансове становище» міста з населенням трохи менше 100 000 осіб. «Я також хочу підвищити обізнаність щодо зміни клімату. І я хочу знову зблизити суспільство».

Згідно з попередніми результатами другого туру виборів, Кіммель стане новим мером муніципалітету Палатін. Після підрахунку всіх голосів вона здобула перемогу з 62,3 відсотками голосів над Анею Пфайффер із ХДС, про що міська влада оголосила в неділю ввечері. Пфайффер отримала 37,7 відсотка голосів. За даними міста, явка виборців становила близько 27,5 відсотка.

Кіммель назвав явку, що розчаровує. «Ви дійсно повинні поставити запитання, чому люди не голосують більше там, де їхній голос має безпосередній вплив», – сказала вона. Пфайффер привітала свою суперницю з перемогою та розповіла про чесну виборчу кампанію.

Привітання також прозвучали від прем’єр-міністра землі Рейнланд-Пфальц Малу Драйєр (СДПН) та голови СДПН Роджера Левенца. Левенц заявив, що він упевнений, що Кіммель «відмінно впорається зі своєю роботою». “Вона зміцнить згуртованість у Кайзерслаутерні і просуне місто вперед своїми ідеями”.

Кіммель, яка раніше обіймала посаду бургомістра міста, перемогла у першому турі голосування два тижні тому, набравши 36,5 відсотка голосів. Пфайффер, яка нині є олдерменом міста, посіла друге місце з 19,8 відсотками голосів. П’ять інших кандидатів було відсіяно, набравши меншу кількість голосів.

Якщо результат другого туру буде підтверджено, Кіммель змінить на цій посаді Клауса Вайхеля. Політик СДПН не став брати участь у виборах і 31 серпня залишить посаду мера міста після 16 років роботи.

Читайте також:  Папа призначає нових архієпископів Падерборна та Бамберга

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я