Прокуратура висуне нові звинувачення проти Болдуїна

11

Чи буде Алек Болдуїн таки притягнутий до суду за звинуваченням у ненавмисному вбивстві? Через два роки після смертельної перестрілки під час зйомок вестерну «Ржавчина» актору висунули звинувачення.

Прокуратура висуне нові звинувачення проти Болдуїна

Прокуратура висуне нові звинувачення проти Болдуїна

Прокуратура висуне нові звинувачення проти Болдуїна: Через два роки після загибелі операторки внаслідок нещасного випадку на зйомках вестерну «Ржавчина» цей інцидент може мати юридичні наслідки для провідного актора та продюсера Алека Болдуїна (65).

Прокуратура американського штату Нью-Мексико хоче порушити нову кримінальну справу проти Болдуїна. Як повідомили вчора (за місцевим часом) спеціальні слідчі прокуратури, справа має бути подана на розгляд великого журі протягом найближчих двох місяців. Велике журі присяжних розслідує кримінальні злочини у США після подання доказів стороною звинувачення та приймає рішення про необхідність пред’явлення звинувачень.

Заяви Болдуїна поки немає

В результаті «широкого розслідування», проведеного в останні місяці, з’ясувалися додаткові факти, які, на їхню думку, вказують на те, що Болдуїн підлягає кримінальній відповідальності, пишуть у релізі спеціальні слідчі Карі Моррісі та Джейсон Льюїс. Голлівудська зірка спочатку не коментував цю подію. Проте його адвокати Люк Нікас та Алекс Спіро у своїй заяві зазначили, що, на жаль, «жахлива трагедія» перетворюється на «помилкове судове переслідування».

Кінооператора Халіну Хатчинс було смертельно поранено під час зйомок вестерну «Ржавчина» на кіноранчо в Санта-Фе у жовтні 2021 року. Режисер Джоел Соуза отримав вогнепальне поранення. Болдуїн, виконавець головної ролі та продюсер фільму, керував пістолетом під час репетиції однієї зі сцен, коли пролунав постріл. У пістолеті Colt була справжня куля. Невідомо, як бойові набої потрапили на знімальний майданчик.

Болдуїн: Не натискав на курок

У січні Болдуїну та супервайзеру з вогнепальної зброї Ханне Гутьєррес-Рід було пред’явлено звинувачення у ненавмисному вбивстві, проте у квітні звинувачення з Болдуїна було знято. Тоді було заявлено, що необхідно провести додаткове розслідування та судову експертизу. Гутьєррес-Рід, як і раніше, перебуває під слідством, суд над нею призначений на 2024 рік. Обидва вони завжди заперечували свою провину у смертельній події.

Читайте також:  Трамп-молодший ухилився від причетності до шахрайства

Болдуїн у своїх інтерв’ю стверджував, що не тиснув на курок. Слідчі вивчають зокрема питання про те, чи могла можлива несправність пістолета призвести до натискання на курок. У серпні була опублікована доповідь двох експертів з вогнепальної зброї, в якій актору висунули нові звинувачення. «Хоча Алек Болдуїн неодноразово заперечував, що натискав на курок, у світлі випробувань, висновків та спостережень, наведених у цьому звіті, курок повинен був бути зведений або натиснутий достатньою мірою, щоб звільнити повністю зведений або відтягнутий курок револьвера»– цитує звіт експертів галузевий журнал People.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я