Прогноз на 2024 рік від Ілона Маска лякає

143
Ілон Маск

Як стало відомо, Ілон Маск зробив прогноз на 2024 рік. І, що важливо, мільярдер вважає, що нам варто приготуватися до чергового випробування. Що вже говорити, мова може йти про серйозні речі на глобальному рівні.

Ілон Маск зробив прогноз на 2024 рік

Засновник Tesla і нинішній власник соціальної мережі Twitter (сьогодні остання іменується X), відомий своїми невтішними прогнозами. Так, наприклад, не так давно мільярдер передрік кінець людства. Безумовно, йдеться про повстання штучного інтелекту. Та й з електрикою, на думку бізнесмена, будуть серйозні проблеми.

Ілон Маск

На щастя, поки що жодне передбачення інженера не збулося. Проте вони не можуть не турбувати кожного з нас. До того ж днями стало відомо, що Ілон Маск зробив прогноз на 2024 рік. Причиною тому стало запитання від одного з користувачів соціальної мережі Twitter. Так, було порушено питання про те, що нам слід очікувати цього року.

Ілон Маск

Такий інтерес до найближчого доступного для огляду майбутнього цілком зрозумілий. Адже за останні роки, як ти знаєш, людство змушене було зіткнутися як із важкою пандемією, так і з військовими конфліктами. На жаль, Маск вважає, що доля не буде прихильною до нас. “2024 рік буде ще більш божевільним. Це мій прогноз“, – дав свою відповідь бізнесмен.

Геополітика і банкрутство

Цікаво, але низка експертів вважає, що основні страхи Ілона пов’язані з майбутніми виборами президента в США. Бачиш, 2024 рік стане випробуванням не тільки для американської демократії, а й для всього світу. Річ у тім, що вибори глави держави відбудуться найближчим часом у 60 країнах. І від їхніх результатів, безумовно, залежатимуть геополітичні зміни.

Щоправда, про перемогу Трампа не йдеться. Найімовірніше, 47-м президентом США знову стане Джо Байден. Так, експерти оцінюють його шанси на перемогу неймовірно високо. Причиною для цього стане зовсім не більшість голосів за нього, але негативна позиція щодо Дональда Трампа.

Читайте також:  Маск продав акції Tesla ще на 4 млрд доларів

Ілон Маск

А ось що справді цікаво, так це те, що 2024 рік насамперед може стати зловісним і для самого Маска. Бачиш, у найближчому майбутньому зберігається висока ймовірність того, що соціальна мережа X збанкрутує. Іронічно, що для підтримки мотивації співробітників Tesla і SpaceX Ілон нерідко попереджав про подібне. Тепер же йому доведеться зіткнутися з цим наяву.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я