Проблеми інтеграції не лише серед мігрантів

26

Міністр-президент землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст (ХДС) вважає, що проблеми інтеграції у Німеччині не обмежуються людьми з міграційним минулим. В’юст сказав у вівторок у Дюссельдорфі, що явище, коли діти виявляють неповагу до вчителів, наприклад, не обмежується однією групою людей.

Політик ХДС відреагував на висловлювання федерального лідера ХДС Фрідріха Мерца про «маленькі паші» у зв’язку з дебатами про міграцію. Вюст підкреслив, що проблеми інтеграції та соціалізації ставляться до абсолютно різних груп. Це стосується всіх явищ насильства. Наприклад, вирішенням проблеми насильства напередодні Нового року не є заборона на петарди. Не слід також розпочинати дебати про іноземців чи інтеграцію, сказав політик ХДС. Швидше, поліція має бути оснащена таким чином, щоб мати можливість заарештовувати злочинців із великої групи – наприклад, за допомогою безпілотників або записів натільних камер.

Проте існують і інтеграційні завдання. Той факт, що діти у початковій школі не можуть зрозуміти німецьку мову, також пов’язаний з тим, що вони не отримали достатньої підтримки наперед, сказав Вюст. Немає сенсу говорити, що у дітей «те чи інше походження», – сказав він. «Це наші діти», – наголосив В’юст. «Ці діти – наше майбутнє, ми не маємо іншого».

.

Читайте також:  Зброя вбивства у справі Любке: апеляція на часткове виправдання

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я