Проблема з літаком Boeing 737 Max

55

За словами Boeing, недоліки пов’язані з ключовим постачальником і стосуються «значної кількості» літаків, які ще не було поставлено. Інвестори нервово реагують.

 

Проблема з літаком Boeing 737 Max

Американська авіакомпанія Boeing виявила нову проблему зі своїм колишнім кризовим літаком 737 Max. У четвер компанія оголосила, що постачання доведеться скоротити через виробничі дефекти та необхідні перевірки. Проблема з літаком Boeing 737 Max: Компанія Boeing заявила, що вона не становить серйозної загрози безпеці та не впливає на польоти парку цих літаків.

Проблема зачіпає «значну кількість» літаків, які ще не поставлені замовникам і перебувають у виробництві. Федеральне авіаційне управління США (FAA) було проінформовано про це.

За словами Boeing, проблема пов’язана з дефектами, виявленими в компанії Spirit AeroSystems, ключовим постачальником, який виробляє фюзеляжі багатьох середньомагістральних літаків компанії.

Інвестори відреагували нервово

Інвестори відреагували нервово, внаслідок чого акції компанії Boeing впали приблизно на чотири відсотки під час позабіржових торгів. Серія 737-Max є найпопулярнішою модельною серією компанії Boeing. Вона вже створила величезні труднощі для своїх конкурентів Airbus. Однак через дві аварії, викликані технічними дефектами, у 2018 та 2019 роках загинули загалом 346 осіб. Здавалося, криза американської компанії навколо катастрофи 737-Max була значною мірою подолана. Проте він триває.

Читайте також:  Палата представників ухвалила законопроект про фінансування національної оборони

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я