Pro Asyl: законодавчий пакет з депортації

10

Міністр внутрішніх справ Фезер хоче запровадити «всеосяжний законодавчий пакет для швидшої репатріації». Pro Asyl застерігає від цього кроку – вони побоюються «запеклості депортації».

Пункт первинного прийому: Перший центр прийому у Гіссені.  Близько 3500 осіб з різних країн будуть розподілені звідти по муніципальним установам.

Pro Asyl: законодавчий пакет з депортації – це «акціонізм

Організація захисту біженців Pro Asyl поставила під сумнів корисність законодавчого пакету для більш ефективної депортації, розробленого федеральним міністром внутрішніх справ Ненсі Фезер. Pro Asyl дуже критично ставиться до цього закону, заявив в інтерв’ю Redaktions Netzwerk Deutschland (RND) голова європейського відділення організації Карл Копп. «Бо ми побоюємося жорстокості депортацій. І жодних послаблень для муніципалітетів не буде. Така форма акціонізму скоріше слугує дискурсу образи».

Раніше Фезер заявила, що завтра внесе на розгляд кабінету міністрів “комплексний законодавчий пакет для більш швидкої репатріації”. Політик СДПН уже представляла ці плани у середині жовтня. Згідно з тодішнім проектом, який ще перебував на голосуванні в уряді, максимальний термін утримання під вартою в очікуванні виїзду буде збільшено з 10 до 28 днів. Це дасть владі більше часу для підготовки до депортації. Крім того, передбачається полегшити висилку контрабандистів.

Проте експерт із міграції Геральд Кнаус очікує, що заплановане продовження терміну тримання під вартою до виїзду матиме лише обмежений ефект. «Згідно із законодавством ЄС, це завжди було можливо. Це невелика реформа, яка може допомогти у деяких випадках», – сказав Кнаус в інтерв’ю газеті Tagesspiegel. За його словами, для того, щоб у майбутньому до Європи потрапляло менше людей, які не потребують захисту, необхідне також міграційне партнерство федерального уряду з такими країнами, як Ірак або Нігерія.

Про Асил також розкритикував стислі терміни подання зауважень щодо законопроекту. «Асоціації мали всього 48 годин на підготовку коментарів», – сказав Попп в інтерв’ю RND. “Це абсурд для такого складного закону”.

Читайте також:  Бербок та Хайль вирушають до Бразилії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я