Пілот вживав галюциногенні гриби

10

Пілот, що сидить у кабіні літака як пасажир, несподівано намагається збити літак. Його колеги завдяки своїй швидкій реакції запобігають катастрофі. Тепер чоловік дає пояснення своєї поведінки.

Пілот вживав галюциногенні гриби

Пілот вживав галюциногенні гриби

Після невдалої спроби вимкнути двигуни, зроблені колегою-пілотом на внутрішньому рейсі в США, чоловік тепер дає пояснення своїй ризикованій поведінці: Перед тим як сісти в кабіну, він вжив так звані «чарівні гриби». Пілот, який не був черговим рейсом, розповів поліції, що вперше прийняв галюциногенні гриби.. Крім того, він не спав 40 годин і був на межі нервового зриву, пояснив 44-річний пілот. Він страждав від депресії близько шести місяців.

У понеділок авіакомпанія Alaska Airlines повідомила, що під час польоту літака її регіональної філії Horizon Air з Еверетта (штат Вашингтон, Західне узбережжя США) до Сан-Франциско (штат Каліфорнія) пілот Alaska Airlines, який перебував на відкидному кріслі в кабіні, роботу двигунів».

“Капітан і перший офіцер Horizon швидко відреагували на ситуацію, потужність двигунів не була перервана, і екіпаж без пригод закрив літак”. За словами представників авіакомпанії, інцидент був «реальною загрозою безпеці».

Пілотові пред’явлено звинувачення у замаху на вбивство

За даними Міністерства юстиції, на початку польоту співробітник авіакомпанії спочатку розмовляв із пілотами. Потім він потягнувся до вимикачів, які активували систему аварійного пожежогасіння літака та перекрили подачу палива у двигуни. Після того, як екіпаж підкорив його, на нього одягли наручники і відвели в задню частину літака. Там він спробував відкрити аварійний вихід, що, проте, як пояснили в Мін’юсті, запобігли стюардесі. Протягом частини польоту він був затриманий бортпровідниками.

Літак Embraer E-175 з 80 пасажирами на борту був перенаправлений і приземлився в Портленді (штат Орегон), де пілот був заарештований. За словами головного шерифа, йому висунуто звинувачення за 83 пунктами: замах на вбивство, створення загрози для життя інших людей та створення загрози для повітряного судна.

Читайте також:  Бійня в Техасі: стріляв ультраправий женоненависник

Авіакомпанії дозволяють своїм пілотам і стюардесам подорожувати літаками так званими резервними квитками, коли в них є вільні місця. Коли літак заповнений, співробітники іноді займають крісло відкидне в кабіні.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я