Президентські вибори у США: Трамп знищує суперника

22

Президентські вибори в США вже йдуть повним ходом: Колишній президент США Дональд Трамп у різких висловлюваннях обрушився на американського республіканця Рона ДеСантіса – можливо свого найнебезпечнішого внутрішньопартійного суперника на президентських виборах 2024 року.

«Замість бути вдячним, ДеСантіс тепер нападає на ту саму людину, яка врятувала його кар’єру», – йдеться в одному з двох відеороликів, які Трамп розмістив на онлайн-платформі Truth Social. Приблизно водночас ДеСантіс оприлюднив свою кандидатуру посаду республіканського кандидата у Твіттері.

Є тільки одна людина, яка може зробити Америку знову великою, сказав він у відеоролику, – і ця людина – Дональд Трамп. За час свого перебування у Білому домі він уже зміг довести це.

Трамп проти ДеСантісу

ДеСантіс є губернатором американського штату Флорида і, згідно з опитуваннями, нині вважається найперспективнішим кандидатом від республіканців поряд із Трампом. Трамп був своєрідним наставником для ДеСантіса багато років тому, а тепер 44-річний кандидат балотується проти 76-річного колишнього президента.

Трамп уже оголосив у листопаді, що розпочнеться гонкою на президентських виборах 2024 року. Республіканці обирають свого кандидата на первинних виборах. Як і Трамп, ДеСантіс належить до правого крила партії і займає подібні жорсткі позиції. Однак він менш відомий скандалами, втратою контролю та політичним хаосом, а сприймається як дисциплінована, відсортована та вдумлива людина.

У опитуваннях серед республіканців про можливих кандидатів, ДеСантіс зараз сильно відстає від Трампа. За даними телеканалу NBC, губернатор хоче розпочати турне по штатах, які особливо важливі для праймеріз наступного тижня.

Читайте також:  Періс Хілтон захищає сина від образ у Instagram

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я