Президент КМК побоюється нестачі вчителів ще років десять чи близько того

21

Новий голова Постійної конференції міністрів освіти та культури земель Федеративної Республіки Німеччина (KMK) Астрід-Сабіне Буссе (СДПН) очікує, що Німеччині ще деякий час доведеться вирішувати проблему нестачі вчителів.

«Я думаю, що нам доведеться мати з цим справу принаймні ще десять років», – сказав політик СДПН та сенатор з питань освіти у Берліні. Немає жодної професійної галузі, де не було б нестачі кваліфікованих працівників. Це демографічна проблема, сказав Буссе, який обійняв пост президента КМК на початку року.

Вона пояснила це зниженням народжуваності у певні роки – після початку тисячоліття спостерігався значний спад – і тим, що колишні бумери зараз поступово виходять на пенсію. “Це призводить до великих розривів”. Раніше в інтерв’ю інформаційній службі «Bildung.Table» Буссе заявив, що через десять років западина буде пройдена і справи знову підуть у гору.

Нині попит на вчителів продовжує зростати. Після низького рівня, досягнутого близько десяти років тому, все більше дітей народжуються заново, і у зв’язку з імміграцією збільшується кількість учнів. Але має пройти час, перш ніж збільшення числа сьогоднішніх учнів призведе до збільшення кількості кваліфікованого персоналу», – сказав Буссе. Постійна наукова комісія, консультативний орган, що складається з 16 дослідників у галузі освіти, що базується в КМК, також зараз працює над рекомендаціями щодо поліпшення ситуації з вчителями. Вони мають бути представлені цього року.

Читайте також:  Зниження членства в СДПН триває навіть за канцлера Шольця.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я