Прес-секретар ізраїльської армії: штаб-квартира ХАМАС взята штурмом

9

Наразі збройні сили зосереджені на півдні сектора Газа, де, як вони стверджують, знаходиться штаб-квартира ХАМАСу. Передбачається, що їхній лідер також ховається в тунелях.

Війна на Близькому Сході – Прес-секретар ізраїльської армії: штаб-квартира ХАМАС взята штурмом

За даними ізраїльської армії, вона взяла штурмом штаб-квартиру ісламістської організації ХАМАС у Чан Джуніс на півдні сектора Газа. За словами речника ізраїльської армії Даніеля Хагарі, там же знаходився розвідувальний центр терористичної організації. Цю інформацію не вдалося підтвердити.

Ізраїль підозрює, що лідер ХАМАС у секторі Газа Джихія Сінвар ховається у підземних тунелях під Чан Джунісом. Наразі збройні сили активізують боротьбу з ХАМАСом, зосередившись переважно на півдні прибережної зони та в центральній частині сектору Газа.

Армія Ізраїлю заявляє, що на півночі ізольованої прибережної смуги вона повністю контролює цей район. За словами представника армії Хагарі, наразі операції там зосереджені на останньому оплоті ХАМАС у місті Газа– район Туфа. У суботу армія завершила великомасштабну атаку на цілі бойовиків «Хезболли» в Лівані на кордоні Ізраїлю з Ліваном, йдеться в повідомленні. При цьому було ліквідовано три «терористичні осередки». Армія також продовжить атакувати військові позиції Хезболли на півдні Лівану.

Декілька ракет, випущених з Лівану по Ізраїлю

“Південний регіон Лівану не повернеться до того, чим він був раніше”, – продовжив Хагарі. У суботу з Лівану Ізраїлем було випущено кілька ракет. 80 відсотків ракет, випущених Хезболлою, впали на ліванській території. Це також не вдалося підтвердити незалежним чином.

З початку війни в Газі на кордоні неодноразово відбувалися сутички між ізраїльською армією та «Хезболлою». З обох боків є загиблі та поранені. Це найсерйозніша ескалація з часів Другої ліванської війни 2006 р. «Хезболла» має зв'язки з ХАМАС у Газі, але вважається більш впливовою. Вона також вважається найважливішим недержавним союзником заклятого ворога Ізраїлю – Ірану.

Читайте також:  Сумніви серед внутрішніх експертів СДПН

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я