Позов прихильника Трампа проти поразки на виборах відхилено

19

Суддя в американському штаті Арізона відхилив позов, поданий республіканкою Карі Лейк проти її поразки на виборах губернатора у листопаді. Явних та переконливих доказів систематичних порушень з боку посадових осіб на виборах, про які стверджує Лейк, не було, одностайно процитували американські ЗМІ рішення судді у суботу.

Лейк був підтриманий колишнім президентом Дональдом Трампом і є одним із тих, хто повторює свої голослівні твердження про те, що Джо Байден виграв президентські вибори 2020 року лише завдяки масовому шахрайству. Перед недавніми виборами Лейк уже відмовилася сказати, чи визнає вона результати своїх виборів, якщо програє. Лейк не визнав поразки і досі.

Лейк продовжує поширювати помилкові твердження

Лейк подав позов проти кількох працівників виборчої комісії. У її позовній заяві йдеться про те, що на виборчих дільницях було кинуто «незаконні бюлетені» і що республіканцям заважали голосувати довгі черги. Лейк із невеликим відривом поступилася демократу Кеті Хоббс на виборах на початку листопада. Результат було офіційно підтверджено на початку грудня.

Одразу після оголошення рішення у суботу вона заявила, що оскаржуватиме постанову, щоб «відновити довіру та чесність наших виборів». Зрештою, вона довела всьому світу, що вибори перебувають поза законом, стверджувала 53-річна жінка у Твіттері.

Читайте також:  Як зміцнити імунітет: виявлено швидкий спосіб

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я