Позов Джин Керролл: “Трамп зґвалтував мене”

363

76-річний Трамп перебуває під слідством за низку можливих злочинів.

 

Позов Джин Керролл: “Трамп зґвалтував мене”

Американська письменниця Джин Керролл звинуватила Дональда Трампа в сексуальних злочинах під час свідчень у цивільному процесі проти колишнього президента. «Трамп зґвалтував мене», – заявила 79-річна письменниця в Нью-Йорку про ймовірний вчинок Трампа в шикарному нью-йоркському універмазі в середині 1990-х років. За повідомленнями ЗМІ, вона розповіла присяжним, що Трамп спочатку підійшов до неї та попросив допомогти з подарунком для друга.

Потім він подав знак, щоб вона пройшла з ним у примірювальну. Там, за словами Керрол, він притиснувся до неї і проникнув у письменницю спочатку пальцями, а потім пенісом. Джин Керрол розповіла, що зрештою вона відштовхнула Трампа і втекла з універмагу. “Мені було соромно, я думала, що це моя вина”, – сказала Керрол, за даними New York Times. Після цього інциденту, за її словами, вона не могла вступати у романтичні стосунки.

Трамп вважає дії прокуратури політично вмотивованими

Трамп, підприємець у сфері нерухомості, який на той час ще не був політиком, заперечує всі звинувачення. У кримінальному плані звинувачення немає терміну давності, але у цивільному плані Керролл могла подати позов. Передбачається, що судовий процес, який розпочався у понеділок, може тривати тиждень. Сам Трамп досі не з’явився.

76-річний Трамп перебуває під слідством за низку можливих злочинів. Сам він вважає дії прокуратури проти нього політично вмотивованими, оскільки він знову балотується як кандидат у президенти від Республіканської партії на виборах 2024 року.

Читайте також:  Заарештовано колишнього прем'єр-міністра Пакистану Імрана Хана

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я