Клаус Ледерер йде з вищої політики

26

Зараз Ледерер хоче зайняти своє місце в берлінській Палаті представників як депутат.

 

Клаус Ледерер йде з вищої політики

Колишній сенатор Берліна з культури Клаус Ледерер хоче залишити вищу політику після закінчення терміну своїх повноважень. «Я не той, хто уособлює майбутнє партії», – сказав лівий політик в інтерв’ю газеті Tagespiegel. Він додав, що тепер його земельна партія має виставити вперед людей, із якими вона хоче перемогти на виборах у Берліні у 2026 році. «Я одинадцять років був головою земельної ради, шість із половиною років – сенатором з культури та шість з половиною років – мером. Це був довгий час у швидкій смузі», – Сказав лівий політик в інтерв’ю. Він залишає свою посаду меланхолійно, але без образи.

49-річний політик пояснив, що сенатор з культури був «найкращою роботою», але робота як мер також припала йому до душі. «Культурна політика частково дуже дрібномасштабна – що теж весело – але я знайшов би макроуправління містом захоплюючим». Саме тому він хотів би, щоб справи федеральної партії йшли краще. «Наразі я не бачу, як там може стати краще. Але я все одно не втрачаю надії».

Зараз Ледерер хоче поки що зайняти своє місце в берлінській Палаті представників як депутат. «Після деякого часу, проведеного у басейні розкладання, я шукатиму навколо.… для змістовних проектів та менше для офіційних обов’язків!».

Читайте також:  Профспілка закликала до боротьби проти AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я