Профспілкові політики закликають обмежити приплив прохачів притулку

25

Минулого року за притулком у Німеччині звернулося більше людей, ніж будь-коли з 2016 року. Багато муніципалітетів скаржаться на відсутність житла. Профспілка вимагає вжиття контрзаходів.

Профспілкові політики закликають обмежити приплив прохачів притулку

Профспілкові політики з ХДС та ХСС вимагають помітно обмежити приплив мігрантів до Німеччини.

«Метою має бути обмеження кількості заяв на надання притулку до рівня значно нижче 200 000 на рік», – сказав Олександр Тром, представник із внутрішньої політики парламентської групи ХДС/ХСС у Бундестазі, в інтерв’ю газеті Bild.

Минулого року по всій країні було подано майже 218 тисяч заяв – це найвищий показник з 2016 року. Міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Херрманн (ХСС) заявив в інтерв’ю тій самій газеті, що Німеччина приймає біженців у кількості, що перевищує середню порівняно з іншими європейськими країнами.

Проте можливості прийому біженців «не безмежні». «Ми не маємо необмеженої кількості місць для розміщення, і інтеграційні можливості нашого суспільства також не повинні бути перевантажені», – сказав Херрманн.

Майже 218 тисяч заяв про надання притулку минулого року

За даними Федерального відомства у справах міграції та біженців (Bamf), минулого року в Німеччині 217 774 особи звернулися з проханням про надання притулку – на 47% більше, ніж роком раніше. Більшість із них прибули із Сирії (70 976), Афганістану (36 358), Туреччини (23 938), Іраку та Грузії. Крім того, мільйон військових біженців з України було прийнято без потреби просити притулку.

Голова парламентської фракції ХДС у Баварії Томас Кройцер заявив газеті «Більд»: «200 000 – це межа, про яку ми вже говорили багато років тому. Наш досвід показує, що у довгостроковій перспективі ми не можемо щорічно інтегрувати до Німеччини дедалі більше людей. Їх точно має бути менше, оскільки нині ми також розміщуємо, підтримуємо та інтегруємо всіх військових біженців з України».

Читайте також:  Штайнмайєр прибув до Казахстану

Графства: Розміщення біженців досягає межі

Згідно з їхніми власними заявами, райони вже давно досягли межі своїх можливостей щодо розміщення біженців. “Кількість людей, розміщених в аварійних притулках, наметах або спортзалах, продовжує зростати”, – заявив у середу президент ландкрайстагу Райнхард Сагер. Тому федеральний уряд має обмежити їхню приплив.

Лідер парламентської фракції ХДС Саксонії Крістіан Хартманн сказав: “Неможливо постійно приймати 200 000 людей щороку”. Однак замість того, щоб говорити про конкретні верхні кордони, слід скоріше «говорити про послідовне здійснення депортації тих, хто має залишити країну». Ось де обов’язок федерального міністра внутрішніх справ Фезера».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я