Повторні вибори у Зоннеберзі: кандидат від AfD лідирує

24

В окрузі Зоннеберг на півдні Тюрінгії належить обрати нового районного адміністратора. Жоден із кандидатів не набрав більшості голосів. Тепер кандидат від AfD та кандидат від CDU виходять у другий тур.

 

Повторні вибори у Зоннеберзі: кандидат від AfD лідирує

Після виборів до окружної ради у південному тюрингському окрузі Зоннеберг кандидати від ХДС та AfD виходять до другого туру виборів.

Політик AfD Роберт Зессельманн отримав 46,7 відсотка голосів після підрахунку голосів у всіх виборчих округах у неділю, випередивши кандидата від ХДС Юргена Кеппера, згідно з даними державного виборчого бюро. Кеппер набрав 35,7 відсотка, згідно з попередніми результатами. Другий тур виборів призначений за два тижні, 25 червня. Явка виборців у неділю становила 49,1 відсотка.

Рамелов розчарований низькою явкою виборців

Прем’єр-міністр Тюрінгії Бодо Рамелов (ліворуч) висловив розчарування явкою. “Це серйозна проблема, що поляризація в суспільстві призводить до того, що частина електорату думає, що для них це більше не актуально”, – сказав Рамелов німецькому агентству друку після оголошення попередніх результатів.

Напередодні другого туру виборів Рамелов сказав, що, на його думку, було б добре, якби демократи зараз згуртувалися, а місцеві, орієнтовані на експорт компанії, також висловили свою думку. У ході виборчої кампанії Зессельман займався питаннями, які не вирішувалися на районному рівні.

Вибори районного адміністратора в районі Зоннеберг були потрібні позапланово, оскільки районний адміністратор Ханс-Петер Шмітц (безпартійний), обраний у 2018 році, був змушений піти на пенсію через затяжну хворобу.

Зессельман є членом парламенту землі Тюрінгія від AfD. Це вже його друга спроба обійняти головну посаду в адміністрації району Зоннеберг. 2018 року він посів третє місце – і тоді йому не вдалося пройти у другий тур виборів. Тюрінгська AfD з її державною партією та лідером парламентської фракції Бйорном Хеке класифікується Державним управлінням із захисту конституції як безпечне правоекстремістське починання та перебуває під наглядом. Лише кілька тижнів тому

Читайте також:  Шольц засудив дії кліматичних активістів

Юрген Кеппер, політик ХДС, із березня є тимчасовим адміністратором району, але вже деякий час керує районом. Два інших кандидати, Ненсі Швальбах (Зелені), яку підтримували Ліві та Зелені, та Аня Шенхайт (СДПН), не пройшли у другий тур.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я