Повені у східному Конго: кількість загиблих зростає

16

Повені в регіоні Південне Ківу – не рідкість у сезон дощів. Цього разу кількість жертв уже зросла щонайменше до 182 осіб.

 

Повені у східному Конго: кількість загиблих зростає

Після сильних повеней та зсувів у Демократичній Республіці Конго кількість загиблих зросла щонайменше до 182 осіб. Це підтвердив Тео Нгвабідже, губернатор постраждалої провінції Південне Ківу на сході Конго, газеті Deutsche Presse-Agentur у суботу вранці. Проте найближчими днями кількість жертв, швидше за все, значно зросте.

Вже у п’ятницю президент Фелікс Чісекеді оголосив національну жалобу на понеділок. Крім того, за словами прес-секретаря уряду Патріка Муйя, до регіону вирушить група міністрів для координації гуманітарної допомоги та ліквідації наслідків стихійного лиха.

Повені у регіоні Південне Ківу – не рідкість, особливо протягом двох сезонів дощів у році. Поточний сезон дощів закінчується цього місяця. У сусідніх країнах – Руанді та Уганді – також нещодавно сталися великі повені з людськими жертвами. У Руанді загинуло щонайменше 127 людей, в Уганді – щонайменше 6.

Читайте також:  Вкрадений контейнер із золотом в аеропорту Торонто

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я