Атаки по енергетичній інфраструктурі України – це удари у відповідь

38

Президент Росії заявив, що атаки по енергетичній інфраструктурі України – це відповідь на удар Кримським мостом та іншими об’єктами.

8 грудня президент РФ взяв участь у церемонії вручення медалей «Золота зірка» героям країни. Під час заходу він заявив, що атаки по енергетичній інфраструктурі України — це відповідь на удар Кримським мостом і те, що українська сторона не постачає воду до Донецька. Про висловлювання Володимира Путіна під час церемонії говорили в ефірі Stratera Show на радіо «Голос Берліна» з Машею Майєрс та Дмитром Губіним.

Вагнер Іван Вікторович, народжений у 1985 році, ось він отримав зірку героя, російський космонавт-випробувач. Ну і далі тут всі подробиці його біографії, найпримітніша з яких це його прізвище ми зафіксували, так?

А тепер пропоную послухати фрагмент виступу Володимира Путіна. Він звертається до новоявлених героїв Росії:

«Ось зараз багато галасу щодо наших ударів по енергетичній інфраструктурі сусідньої країни. Так, ми це робимо. Але хто почав, хто вдарив по мосту, по Кримському? Хто підірвав чи лінія електропередач із атомної електростанції Курська? Хто не подає воду до Донецька? Не подання води до мільйонного міста це акт геноциду. Ніхто ніде словом про це не сказав. Взагалі молчок. Повний. Варто нам тільки поворухнутися, щось зробити — у відповідь шум, гамір, тріск на весь всесвіт. Це не заважатиме нам виконувати бойові завдання. І я хочу вам подякувати, що ви і ваші товариші робите це найдостойнішим чином. Спасибі вам велике”.

Маша Майєрс: Ну, ось, власне, невеликий фрагмент із виступу Володимира Путіна. Ти розумієш, саме час, звичайно, зараз святкувати, пити шампанське.

Дмитро Губін: Розповідати, що так, виявляється, війна почалася з того, що Україна, хоча вона це не визнає, вдарила по Кримському мосту. Берлінські суди та Берлінська прокуратура ще під час пандемії ухвалили рішення, що слово «ідіот» не є в Німеччині образою. Загалом, я дуже тішуся з цього рішення, тому що іншим словом це не прокоментуєш. Ось виявляється, з чого все почалося у Володимира Володимировича — з того, що висадили в повітря Кримський міст, і тому тепер знищується взагалі вся інфраструктура України. Ось, виявляється, не подання води до Донецька — це геноцид. А те, що Маріуполь взагалі стертий з лиця землі — це не геноцид, це пташка пролетіла.

Читайте також:  Зеленський поскаржився на недоліки у ППО

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я