Пошуки на рейхсбюргерській сцені

6

Поліція провела обшуки в кількох федеральних землях у рамках розслідування справи про так звані рейхсбюргери. Передбачається, що підозрювані незаконно керували компанією медичного страхування та проводили банківські операції.

Пошуки на рейхсбюргерській сцені

Поліція та органи нагляду проводять широкомасштабну операцію проти асоціації «Королівство Німеччина». Йдеться про підозрюваних у несанкціонованих фінансових операціях.

З раннього ранку фінансовий наглядовий орган Bafin за підтримки співробітників Німецького бундесбанку, Управління кримінальної поліції землі Саксонія та поліції кількох федеральних земель проводить обшуки в десяти об’єктах, що належать об’єднанню, повідомляє Bafin. Так звані рейхсбюргери не визнають Федеративну Республіку Німеччина та її демократичні структури.

Обшук у зв’язку з незаконним бізнесом

Є підозра, що банківські та страхові операції проводяться без необхідного дозволу, оголосив орган нагляду. Bafin вже багато років веде активне переслідування головного обвинуваченого, що стоїть за “Королівством Німеччина”. Несанкціоновані операції неодноразово заборонялися, а їх ліквідацію було наказано.

Самопроголошений «король Німеччини» продовжував займатися несанкціонованим бізнесом знову і знову, зокрема, незважаючи на засудження за несанкціоновані страхові операції. «Незаконні банківські та страхові операції «Короля Німеччини» є кримінальними злочинами, які караються штрафами або позбавленням волі на строк до 5 років», – пояснила влада.

Обшук було проведено на підставі ухвали окружного суду Дрездена, повідомили в управлінні кримінальної поліції землі Саксонія. Метою обшуку було отримання доказів та виконання ордерів на арешт. Інформацію про точні результати влада планує надати після завершення операції.

Операція у кількох федеральних землях

За даними LKA, обшуки проводились у Саксонії, Бранденбурзі, Саксонії-Анхальт та Гессені. Зокрема, йдеться про дев’ятьох підозрюваних у віці від 34 до 73 років. Їх звинувачують у створенні та роботі компанії із медичного страхування без необхідного дозволу, а також у незаконних банківських операціях. Один із обвинувачених, як стверджується, надавав допомогу та сприяння іншим.

Читайте також:  Трампа допитають про ділову практику у Нью-Йорку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :