Пошуки на рейхсбюргерській сцені

8

Поліція провела обшуки в кількох федеральних землях у рамках розслідування справи про так звані рейхсбюргери. Передбачається, що підозрювані незаконно керували компанією медичного страхування та проводили банківські операції.

Віттенберг: Операція у Віттенберзі (Саксонія-Анхальт).

Пошуки на рейхсбюргерській сцені

Поліція та органи нагляду проводять широкомасштабну операцію проти асоціації «Королівство Німеччина». Йдеться про підозрюваних у несанкціонованих фінансових операціях.

З раннього ранку фінансовий наглядовий орган Bafin за підтримки співробітників Німецького бундесбанку, Управління кримінальної поліції землі Саксонія та поліції кількох федеральних земель проводить обшуки в десяти об’єктах, що належать об’єднанню, повідомляє Bafin. Так звані рейхсбюргери не визнають Федеративну Республіку Німеччина та її демократичні структури.

Обшук у зв’язку з незаконним бізнесом

Є підозра, що банківські та страхові операції проводяться без необхідного дозволу, оголосив орган нагляду. Bafin вже багато років веде активне переслідування головного обвинуваченого, що стоїть за “Королівством Німеччина”. Несанкціоновані операції неодноразово заборонялися, а їх ліквідацію було наказано.

Самопроголошений «король Німеччини» продовжував займатися несанкціонованим бізнесом знову і знову, зокрема, незважаючи на засудження за несанкціоновані страхові операції. «Незаконні банківські та страхові операції «Короля Німеччини» є кримінальними злочинами, які караються штрафами або позбавленням волі на строк до 5 років», – пояснила влада.

Обшук було проведено на підставі ухвали окружного суду Дрездена, повідомили в управлінні кримінальної поліції землі Саксонія. Метою обшуку було отримання доказів та виконання ордерів на арешт. Інформацію про точні результати влада планує надати після завершення операції.

Операція у кількох федеральних землях

За даними LKA, обшуки проводились у Саксонії, Бранденбурзі, Саксонії-Анхальт та Гессені. Зокрема, йдеться про дев’ятьох підозрюваних у віці від 34 до 73 років. Їх звинувачують у створенні та роботі компанії із медичного страхування без необхідного дозволу, а також у незаконних банківських операціях. Один із обвинувачених, як стверджується, надавав допомогу та сприяння іншим.

Читайте також:  Лікарі вітають скасування обов'язкових масок у засобах пересування

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я