Поради дизайнера інтер’єру: 3 ідеї, як прикрасити робоче приміщення у новорічні свята

18

І робочі простори гідні гарних прикрас на честь новорічних свят, тим самим потішивши співробітників, партнерів та клієнтів. Окрім радості самих співробітників, продумані новорічні прикраси можуть допомогти залучити клієнтів. Дизайнери інтер’єру IKEA прикрасили до новорічних свят 3 різних бізнес-просторів та діляться порадами, як внести зимове свято та в робочу атмосферу.

Фойє реєстратури

Приймальна у фойє – перше, що характеризує компанію, зустрічає працівників, клієнтів та потенційних партнерів. Однак, треба визнати, що дуже часто такому простору бракує особистого підходу та затишку. Часто це через специфіку: обслуговуючи велику кількість клієнтів, простір має бути універсальним та простим у використанні. Але в період зимових свят і ці простори можна перетворити на казку на радість працівникам та відвідувачам.

Прикрашаючи фойє реєстратури, важливо враховувати кількість працівників та відвідувачів та облаштовувати новорічне оздоблення так, щоб це не заважало повноцінній роботі.

«Найпростіше в цьому випадку прикрасити вікна за допомогою гірлянд, що особливо приємно в темну пору року. Можна створити новорічний настрій за допомогою LED свічок, невеликих новорічних ялинок та інших предметів інтер’єру, розташувавши їх на підвіконні та підвісивши на вікно. Для основної прикраси можна виділити один куточок у приміщенні, якщо дозволяє місце розташувати там не одну новорічну ялинку, а кілька, щоб створити казку з гномами. Килим додасть затишку, а лава чи крісло стане чудовим місцем для невеликих фотосесій для відвідувачів», – радить дизайнер інтер’єру IKEA Лінда Рибака-Орлова.


Святкова атмосфера у кафе

Дизайнери інтер’єру відзначають, що зазвичай до новорічних свят кафе та магазини прикрашають вікна так, щоб це було помітно зовні, забуваючи про прикрасу самого приміщення. Однак важливо створювати святкову атмосферу як зовні, так і всередині.

Читайте також:  Це небезпечно: 5 причин, чому не можна постійно спати у сережках

«Перше та просте рішення – гірлянди, які завжди створюють свято як усередині, так і зовні. Не турбуйтеся про витрати на електрику, використовуючи LED гірлянди та інші святкові вогники з LED лампочками, витрата на електрику буде не високою. Наприклад, зірка STRÅLA дуже енергоефективна, з лампочкою SOLHETTA, за добу вона використовує 1,31 кВтг, і залежно від постачальника електроенергії, це буде коштувати менше ніж півєвра», – каже дизайнер.


Прикрашаючи приміщення, важливо поєднувати святкове вбрання з поточним чином простору, прикраси повинні поєднуватись з квітами, які компанія використовує як основні для розпізнавання свого бренду. Наприклад, прикрашаючи кафе, варто зберегти природний образ простору та підбирати прикраси, які підійдуть до того, що вже є.

«Перед тим, як почати прикрашати, візьміть до уваги сам простір та кольорову гаму. Наприклад, якщо кафе з цегли, дерева чи металу, кольорова гама прикрас має бути простою. Традиційні кольори – червоний, зелений і білий, чудово виглядатимуть і на тлі старої цегляної стіни, і створять святкову атмосферу. Можна додати прикраси на кожен стіл, наприклад, скатертини, серветки, новорічні LED свічки або гірлянди, які безпечні та працюють на батарейках. Люди можуть приходити сюди не лише пообідати, а й відсвяткувати щось із друзями та родиною», – наголошує дизайнер.

Прикрашаючи офіс

Офіс відбиває характер підприємства. Новорічні прикраси можуть бути підібрані самими співробітниками, це може стати чудовим процесом зі згуртування колективу, коли всі дружно вирішать, яким чином можна прикрасити офіс цього року. Дозвольте співробітникам вийти зі звичного робочого циклу та зробити щось веселе та нестандартне.


«В прикрасі офісу варто дотримуватися схожих кольорів та стилів, щоб не створити надто вінегрет із новорічних прикрас. Найкраще групувати прикраси, наприклад, розставляючи прикраси на столі, їх варто об’єднати – свічки, гноміка та ялинку. Прикраси можна розташувати на візок, або зробити гарний новорічний куточок в офісі, розклавши подушки або килим і прикрасивши це, групуючи предмети інтер’єру. Найкраще менше, але ефектніше!», – каже дизайнер.

Читайте також:  Рецепт: лазіння з гарбузом та козячим сиром

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я