Бажаєте безкоштовно перетворити інтер’єр свого будинку чи офісу? Подайте заявку до 26 грудня!

41

IKEA шукає нових учасників програми, які мріють безкоштовно перетворити інтер’єр свого будинку чи офісу. У процесі перетворення 8 приміщень братимуть участь не лише дизайнери з інтер’єру, а й самі учасники. Заявки на участь у програмі “Мій дім з IKEA” приймаються до 26 грудня.

8 історій стануть частиною весняного сезону вже добре відомої та улюбленої багатьма програми на каналі TV3 “Мій дім з IKEA”, яка розпочнеться у березні. Як і минулого сезону, серед учасників буде проведено розіграш, результат якого визначить перебіг перетворення. Успіх визначить рівень їхньої участі в реалізації перетворення, а також виділений бюджет.“Концепція розіграшу дозволяє нам вигадувати різні цікаві та навіть непрості варіанти участі у програмі – як для самих учасників, так і для дизайнерів IKEA з інтер’єру. Ми шукаємо кандидатів-ентузіастів, захоплених ідеями облаштування будинку, у тому числі й у практичному сенсі. Учасникам сподобалося. самим брати активну участь у процесі перетворення, тому ми збережемо принцип розіграшу, який ми запровадили минулого сезону, і за його результатами вирішуватиметься, чи відбудеться перетворення без участі власників, чи власники зможуть взяти участь та надати допомогу в практичному процесі, працюючи боком. Ми також продовжимо ділитися практичними порадами та рекомендаціями для глядачів шоу, щоб вони могли реалізувати невеликі оновлення у своїх будинках, а також навчитися робити це з розумом”, – каже Агнесе Узрауга, керівник відділу маркетингу IKEA.Ми запрошуємо не лише власників житла, а й неурядові організації, комерційні підприємства та інших зацікавлених осіб подавати заявки на оновлення. На сьогоднішній день майже 60 житлових та комерційних приміщень у Латвії взяли участь у програмі та безкоштовно оновили простір від дизайнерів: від кімнат та закінчуючи зовсім нестандартними приміщеннями на кшталт горища, садового будиночка, тераси.

Читайте також:  У ліс за ялинкою! Дізнайся, як правильно і законно вибрати свою


“Ми приємно здивовані та задоволені тим, наскільки активними виявилися наші учасники попереднього сезону, і наскільки вони були готові залучитися як до планування інтер’єрів, так і до збирання меблів, якщо так випало при розіграші. Ризик коштував того, адже програма показала, що продуманий інтер’єр завдяки невеликій пораді, може вийти у будь-якого з нас Все, що вам потрібно зробити – заповнити анкету на участь у вже восьмому сезоні “Мій дім з IKEA”, – каже один із продюсерів шоу Луїзе Фелдмане.

Заявку можна подати до кінця 26 грудня 2022 року тут: https://www.ikea.lv.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я