У Рівному відбувся благодійний забіг святих Миколаїв (Фото)

28

Благодійний забіг “Rivne St. Mykolas Run 2022” зібрав понад 200 учасників.

Традиційний, п’ятий за ліком, захід відбувся 18 грудня у парку на Пагорбі Славі. Частину грошей з реєстраційних внесків організатори спрямують на ЗСУ й тероборону.

Учасники забігу стартували о 10:00 на двох дистанціях: 2,1 км та 8,4 км.

Фото: Суспільне Рівне

Попередньо на захід онлайн зареєструвалися понад 170 учасників. А 18 грудня перед стартом долучилися ще охочі, повідомив організатор забігу, керівник Рівненського клубу бігу Сергій Ющишин.

“Учасників було понад 200. За результатами забігу визначаємо перші три місця на кожній дистанції серед жінок і чоловіків. А також відзначимо трьох переможців за найкраще новорічне вбрання”, — зауважив Сергій Ющишин.

Це вже традиційний, п’ятий забіг до Дня святого Миколая. Обов’язковою умовою для участі в ньому є святковий капелюх, зауважив організатор.

Фото: Суспільне Рівне

І додав, що метою заходу є популяризація бігу, як найдоступнішого вид занять спортом, та збір грошей для ЗСУ й тероборони.

Також Сергій Ющишин пояснив, що місцем забігу обрали парк на Пагорбі Слави, бо ця місцина в межах Рівного найзручніша. З його слів, у Гідропарку доріжка не дуже комфортна для бігунів, а захід центральними вулицями міста вирішили не проводити, щоб не перекривати рух.

Фото: Суспільне Рівне

“Наступного року дата точно зміниться, захід буде вже напередодні 6 грудня”, — анонсував керівник Рівненського клубу бігу.

Точну кількість учасників “Rivne St. Mykolas Run 2022” і зібрану суму під час забігу організатори озвучать після того, як усе підрахують.

Читайте також:  Можливі аварійні відключення електрики через морози, - Шмигаль

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я