Чому Білл Гейтс у 64 роки щасливіший, ніж у 25, і як цього досягти

116

Насправді, секрети Білла Гейтса давно вже перестали бути секретами. Засновник Microsoft – людина досить публічна і регулярно спілкується в Мережі з величезною кількістю народу. Більше того, на форумах Reddit періодично йдуть онлайн-дискусії, в ході яких будь-хто може поставити Гейтсу абсолютно будь-яке питання. Так, наприклад, нещодавно у Білла запитали, чи щасливий він. А заразом уточнили, що саме чоловік називає щастям. Мільярдер не став таїтися, і його відповіді здивували публіку!

Секрети Білла Гейтса. Як виглядає щастя для засновника Microsoft

Мудрість, породжена роками

На запитання, чи щасливий він, Гейтс відповів ствердно. «Так, безумовно! Забавно, 30-річним я не вірив, що люди за 60 можуть бути щасливими, веселими чи життєрадісними. Але з роками моя думка сильно змінилася. Думаю, років за 20 вам варто повторити це питання. Розповім про переваги життя, коли тобі за 80!»

Ну а на друге запитання у Білла знайшлося відразу дві відповіді. «Якщо ти маєш дітей, все просто. Справжнє щастя в такому разі — коли у твоїх дітей все добре. Ще, втім, на щастя можна прийти, просто виконуючи дані обіцянки». Зрозуміло, наше «просто» та «просто» мультимільярдера — різні речі. Втім, спробуємо розібратися докладніше, що ж мав на увазі Білл.

Принципи щастя за Гейтсом

Чи бачиш, у ході онлайн-дискусії у магната попросили докладніше розписати його бачення щастя. Засновник Microsoft без заперечень накатав цілу статтю з цього приводу. У ній чоловік виділив чотири основні принципи на яких базується його бачення щастя. Мабуть, тут і криються головні секрети Білла Гейтса!

Віддай більше, бери менше

З роками, акцентує мультимільярдер, він набагато краще зрозумів, наскільки важливий для людської самосвідомості альтруїзм. Не дарма, каже Гейтс, імениті бізнесмени створюють благодійні фундації. Зрозуміло, віддача у такому питанні далеко не завжди полягає в грошах. Волонтерська діяльність, наставництво, робота з гуртками у місцевих школах – все це допомагає стати щасливим.

Читайте також:  Коробки передач "автоматика" чи "механіка", яку вибрати?

Приділяй увагу своєму здоров’ю

Заняття спортом, стверджує Білл, є вкрай важливими для людини. І річ тут не тільки і не стільки у підтримці здоров’я! Чи бачиш, регулярні вправи відіграють важливу роль у внутрішньої біохімії людини. Простіше кажучи, люди, що бігають вранці, куди рідше стають жертвами депресії. Спорт не тільки робить нас здоровішими, а й покращує наше внутрішнє самопочуття!

Сім’я на першому місці

Чим старшим ти стаєш, каже Білл, тим краще розумієш, що всіх грошей не заробиш. Розкіш минуща, слава ефемерна. А ось любов та повага рідних та близьких, здоров’я та задоволеність дітей – зовсім інша справа! Важливий факт: більшість бізнесменів, які зловили інфаркт на робочому місці, у конфлікті між роботою та сім’єю обирали роботу.

Виконуй дані собі обіцянки

Щоб відповідально ставитися до цих обіцянок, слід обіцяти те, чого ти і сам для себе бажаєш. А для цього, у свою чергу, потрібно вчитися слухати себе, розвивати інтуїцію. Кожен з нас має свої поняття про те, що в житті важливо, а що ні. Ну а якщо все життя робиш те, що тобі не подобається, що тебе не тішить, звідки тут щастя взятися? Адже правий Гейтс, ох як правий!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я