«Вони нерозлучні вже понад рік». Як виглядає нова дівчина Білла Гейтса

147

Нова дівчина Білла Гейтса не на жарт зацікавила публіку! Чи бачиш, після розлучення з дружиною в 2021 році літньому мільярдеру пророкували довгу самотність. Справді, люди зазвичай довго приходять до тями, залишившись на руїнах 27-річного шлюбу. Плюс до того Гейтс ніколи не вважався серед перших плейбоїв Америки. Проте папараці вже рік періодично помічають Білла у компанії симпатичної темноволосої дами. А близькі друзі програміста стверджують, що у цих двох серйозно!

Дівчина Білла Гейтса: хто така Паула Херд

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Agnes isika blog (@agnesisikablog)

Складне розлучення

Білл та Мелінда Гейтс перестали бути чоловіком та дружиною у 2021 році. Але, за словами самої Мелінди, розкол у їх сім’ї стався набагато раніше. Точних причин розлучення жінка не назвала. Сказала лише: «Більше довіряти нашому шлюбу я не могла. Ці відносини стали нездоровими, ситуація стала безмежно болісною у багатьох аспектах».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Married Biography (@marriedbiography)

Папараці землю носом рили, але так і не дошукалися конкретики. Подейкують, втім, що розлучення Білла та Мелінди відбулося на тлі розкриття контактів Гейтса зі скандальним Джеффрі Епштейном. У всякому разі, розійшлося подружжя без зайвого шуму та пилу. Можливо, свою роль у цьому відіграла поступливість Білла.

Нове життя

Зараз статки самого Гейтса становить 100 з лишком мільярдів доларів. Мелінде Білл при розлученні залишив близько 6 мільярдів. Подейкують, жінка погодилася на це, оскільки паралельно літній підприємець забезпечив майбутнє їхнім дітям. Адже раніше Гейтс казав, що спадкоємцям не залишить жодної копійкиА все віддасть на благодійність.

Втім, колишнє подружжя, як і раніше, багато спілкується і навіть спільно керує спільним благодійним фондом. Але в серці Білла вже оселилася нова пасія. Ось уже більше року Гейтса регулярно бачать разом із якоюсь Паулою Херд, вдовою гендиректора корпорації Oracle Марка Херда!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The ​​Celeb Post (@thecelebpost_tcp)

Заплутані стосунки

Бізнес Марка Херда був пов’язаний із комп’ютерними програмами, тому вони з Біллом часто перетиналися. Більше того, подейкують, що з Паулою Гейтс звів знайомство багато років тому! Ще у 2015 році папараці застукали літнього програміста та мадам Херд разом на тенісному матчі. Втім, близькі друзі пари кажуть, що цих двох об’єднувала лише пристрасть до тенісу.

Читайте також:  Вбирають негатив і притягують гроші: які кімнатні рослини мають бути у кожному будинку

Достеменно не відомо, коли саме відносини Білла та Паули з дружби переросли у романтику. Нам залишається лише стежити за відомою журналістам хронологією. 2019 року Марк Херд наказав довго жити, залишивши Паулі півмільярда доларів спадщини. 2021 року Гейтс розлучився з дружиною. А 2022 року Білл і Паула стали офіційною парою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Page Six (@pagesix)

Гейтс і Херд досі не робили жодних офіційних оголошень статус своїх відносин. Але спільні друзі пари в один голос стверджують, що 67-річний Білл і 60-річна Паула зустрічаються. Та й широка посмішка, що освітлює обличчя літнього програміста на кожній фотографії з Паулою, каже сама за себе!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я