Чи пізнаєш ти зараз Зену? Як виглядає актриса, яка зіграла жінку-воїна

196

Звичайно ж, ти пам’ятаєш серіал двадцятирічної давності «Зена – королева воїнів». Він збирав перед екранами людей у ​​всьому світі і був дуже популярним. А школярі в ті часи в анкетах для друзів писали, що їхня улюблена героїня — Зена, а актриса — Люсі Лоулесс, яка її зіграла. Справді, популярність новозеландської актриси була тоді на висоті. Пройшло багато часу, слава Люсі вщухла. Але найвідданіші фанати, зрозуміло, стежать за життям актриси.

Як зараз виглядає 54-річна Люсі Лоулесс (вона ж Зена)

У 90-х і на початку 2000-х складно було знайти людину, яка б не знала Люсі Лоулесс. Така слава обрушилася на актрису після зйомок у фентезійному серіалі “Зена – королева воїнів”. Там Люсі виконала головну роль – жінки-воїна Зени. Вперше серіал з’явився на екранах 1995 року. Кілька років глядачі насолоджувалися картиною, а 2001-го вийшла остання серія.

«Зену» показували у сотні країн. Аудиторія серіалу була багатомільйонною. Не дивно, що цей час став моментом слави Люсі Лоулесс. Але з роками справи у плані кар’єри в актриси пішли гірше. Їй не вдалося знятися хоча б ще в такому ж успішному проекті, як «Зена».

Люсі Лоулесс до зйомок у «Зені – королеві воїнів»

Люсі Лоулесс розпочала свій шлях до популярності з конкурсів краси. Коли дівчині було трохи більше 20 років, вона перемогла у конкурсі «Місіс Нова Зеландія». Після цього Люсі стала більш відомою, і їй вдалося пробитися до кількох проектів. Серед них розважальне шоу Funny Business та передача про подорожі Travel Magazine.

Цікаво, що Зеною Люсі стала завдяки доленосної випадковості. Цю героїню, як вирішили продюсери, мала грати Ванесса Енджел. Але буквально перед початком зйомок актриса серйозно захворіла. Творцям не залишалося нічого іншого, як знайти заміну дівчині, причому дуже швидко. Впоралися за два дні, і новою Зеною стала Люсі Лоулес.

Читайте також:  Чому Дрю Беррімор не дарує своїм дітям подарунки на Різдво

Також варто зазначити, що «Зена – королева воїнів» – це не перший проект, у якому була героїня Люсі Лоулес, войовнича жінка. У ролі Зени вона з’явилася відразу у серіалі про Геракл. Там Зена була епізодичним персонажем. Крім того, в «Дивовижних мандрівках Геракла» Лоулессу довелося грати не позитивну героїню, а лиходійку. Як бачиш, у результаті все перегралося і Зена стала протагоністом.

Зена зараз

Зараз Люсі Лоулес 54 роки. Коли вона почала грати Зену, їй було вдвічі менше. Звичайно, з того часу багато що змінилося, і зовні 54-річна Люсі відрізняється від себе 27-річною. Ось як зараз виглядає акторка.

Люсі почала досить рідко з’являтися на екранах. У її фільмографії за останні роки парочка не надто успішних серіалів. 2022 року Лоулесс була актрисою озвучки у мультфільмі «Міньйони: Грювітація».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :