Попка не дурень: як навчити папугу розмовляти

40

Як відомо, багато папуг здатні імітувати людську мову. Через це власники пернатих часто ламають голову над тим, як навчити їх розмовляти.

Краще починати займатися з пернатим у молодому віці, однак і дорослі папуги цілком здатні навчитися “розмовляти”. Простіше процес навчання проходитиме, якщо птах перебуває в оточенні людей і постійно чує іншу мову.

Вважається, що освоїти прості фрази можуть практично всі види папуг, крім тих, хто не говорить. Навчити їх нескладно – головне зробити цей процес легким та цікавим. Необхідно займатися пернатим щодня протягом 10-15 хвилин. Якщо він не налаштований на спілкування, краще перенести урок на другий день, пише УНІАН.

Складіть невеликий список зі слів та фраз, яким хочете навчити папугу. Виберіть один вираз і повторюйте його, вимовляючи чітко і складами в одному ритмі. Приступати до вивчення наступних слів варто після того, як птах освоїть перше. Якщо папуга вже довгий час не може вивчити фразу, можна спробувати з іншого.

Деякі радять записувати свій голос на диктофон і включати пернатому, проте вважається, що більшого ефекту ви досягнете при особистому спілкуванні з папугою.

У середньому, на навчання папуга першим фразам може піти від трьох до п’яти місяців, проте цей термін може змінюватись в залежності від характеру та здібностей птиці.

Читайте також:  Більше ніяких сліз: як різати цибулю, щоб не щипало очі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я