Попереджувальні страйки у Північному Рейні-Вестфалії

44

У четвер у кількох містах землі Північний Рейн-Вестфалія пасажири та школярі будуть змушені обходитися без автобусів та трамваїв. Працівники проголосували профспілки Verdi і Komba про проведення попереджувального страйку і припинили роботу вранці, що підтвердила прес-секретар району Verdi в Дюссельдорфі.

Відповідно, місцевий транспорт у столиці штату також постраждав від запобіжних страйків. Проте в інших містах, таких як Аахен чи Дюрен, автобуси та потяги продовжуватимуть ходити, повідомив у четвер вранці представник району Верді.

Зупинивши роботу, працівники хочуть підкреслити свої вимоги в колективному договорі про державну службу федерації та муніципалітетів. За словами Верді, постраждали також муніципальні адміністрації, дитячі садки, компанії з утилізації відходів та клініки.

У мерії Дюссельдорфа теж нічого не працює

Прес-секретар округу Дюссельдорф знаходиться на місці з раннього ранку четверга разом з колегами з муніципальної дренажної компанії та Awista, компанії з утилізації відходів та збирання міста в Дюссельдорфі, як вона сказала. Згідно з заявою, співробітники Rheinbahn та працівники мерії також припинили роботу вранці. Мітинг із більш ніж 1 000 учасників було оголошено перед будинком мерії близько 10.00 ранку, додав прес-секретар. Крім того, припинили роботу співробітники комунальних служб у Ремшайді та Золінгені.

Верді чекає на кілька тисяч учасників по всій країні. Більші демонстрації та мітинги також заплановані в Дортмунді, Кельні та Ахені. Прогулянки, ймовірно, вплинуть на автобусне і трамвайне сполучення в деяких містах. За словами Верді, у міському транспорті попереджувальні страйки також заплановані у Білефельді, Дортмунді, Оберхаузені та Вупперталі. У той час як у Дортмунді страйк закінчиться через один день, у Дюссельдорфі та Вупперталі він триватиме два дні.

.

Читайте також:  Міністр Кіля нападає на Лінднера

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я