Поп-зірка Тейлор Свіфт встановила черговий рекорд Spotify

42

Щороку – новий рекорд: найпотоковіший альбом, найпотужніший виконавець, і тепер американська співачка Тейлор Свіфт може додати до свого списку ще один рекорд.

Поп-зірка Тейлор Свіфт встановила черговий рекорд Spotify

Американська виконавиця та поп-зірка Тейлор Свіфт (33 роки) встановила черговий рекорд у лідера ринку потокового мовлення Spotify. “Вона зробила це знову”, – написала компанія в суботу (за місцевим часом) на онлайн-платформі X (колишній Twitter), оскільки 27 жовтня Свіфт стала найтрансльованішим артистом за один день в історії Spotify. Крім того, її новий альбом «1989 (Taylor’s Version)» став найбільш продаваним альбомом за один день цього року.

Тим самим Свіфт перевершила свій рекорд, встановлений у 2022 році. У жовтні минулого року її альбом Midnights, за даними Spotify, був переглянутий за один день більше разів, ніж будь-який інший альбом до цього. На той момент співачка також стала артистом, що найбільш переглядається, за один день.

Альбом «1989 (Taylor’s Version)», що є перезаписом альбому Свіфт 2014 року «1989», був випущений у п’ятницю. Після суперечки про права на музику до своїх попередніх альбомів Свіфт оголосила у 2019 році, що перезапише свою стару музику під назвою “Taylor’s Version”. З того часу вона вже випустила свіжі версії альбомів Fearless (2009, 2021), Red (2012, 2021) і Speak Now (2010, 2023).

Перевидання зазвичай включають кілька так званих «From The Vault» пісень, які свого часу не потрапили на оригінальний альбом. Альбом «1989 (Taylor’s Version)» містить п’ять пісень, що раніше не видавалися на додаток до 13 оригінальних композицій.

Читайте також:  Пентагон відхилив прохання про залучення Нацгвардії до роботи з мігрантами у Вашингтоні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я