“Нам потрібна підтримка Німеччини в ООН”

7

У прийнятій у п’ятницю резолюції ООН Німеччина опинилася серед 45 країн, які утрималися під час голосування.

Прозор: "Нам потрібна підтримка Німеччини в ООН"

Прозор: «Нам потрібна підтримка Німеччини в ООН»

Посол Ізраїлю в Німеччині Рон Прозор закликав Федеративну Республіку однозначно підтримати його країна в Організації Об’єднаних Націй. «Нам потрібна підтримка Німеччини в ООН», – заявив Прозор у суботу, виступаючи з привітанням на партійній конференції ХДС землі Північний Рейн-Вестфалія у Хюрті. Утриматися від голосування, «бо просто сказати, що ХАМАС несе відповідальність за цю жорстоку бійню, недостатньо», – розкритикував він.

Резолюція засуджує будь-яке насильство щодо ізраїльських та палестинських громадян, вимагає негайного та беззаперечного звільнення всіх «незаконно затриманих» цивільних осіб та безперешкодного гуманітарного доступу до сектору Газа. У ньому також міститься заклик до «негайного постійного та стійкого гуманітарного припинення вогню», що веде до «припинення бойових дій».

Поступово дискусія перетворюється на площину «винуватець-жертва» з «делегітимізацією та демонізацією Ізраїлю», – попередив Прозор. Ніхто не має бути наївним у судженнях про ХАМАС. Керівна інфраструктура ХАМАС має бути ліквідована, сказав він. «Інакше ми не зможемо вижити у цьому регіоні як єврейська держава». Ісламістський рух ХАМАС класифікується ЄС та США як терористична організація.

За словами Прозора, ідеологія ХАМАС давно принижена. Коли на вулицях Берліна люди скандують «Вільна Палестина від річки до моря», то це не свобода слова, а заклик до геноциду єврейського народувважає Прозор. Те, що подібні гасла все ще звучать у Німеччині у 2023 році, має бути зупинено, сказав він.

За словами Прозора, кривава атака ХАМАСу на Ізраїль стала цезурою для його країни. «Я вірю, що Ізраїль ніколи не буде таким, яким він був до 7 жовтня». Для всіх, хто щиро хоче досягти миру, Ізраїль простягає руку, сказав він. Іншою рукою ми притискаємо до грудей Щит Давида», – наголосив Просор. «Тільки сильний Ізраїль може досягти миру в регіоні».

Прем’єр-міністр Хендрік Вюст (ХДС) підтвердив безумовну солідарність землі Північний Рейн-Вестфалія з Ізраїлем. «Єврейське життя в Німеччині має бути безпечним, – Наголосив він. Зобов’язання не допустити повторення Голокосту практично означає: «Ніколи більше – це зараз, без будь-яких «якщо» і «але».

Читайте також:  Мерцю заборонено відвідувати німецьких іранців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я