Альянс “Вагенкнехт” може отримати близько 14%

7

Як би проголосували громадяни, якби федеральні вибори проходили у неділю? Опитування показує настрої виборців.

Опитування Insa: Альянс Вагенкнехт може отримати близько 14%

Опитування Insa: Альянс «Вагенкнехт» може отримати близько 14%

Альянс “Вагенкнехт” може отримати місця у Парламенті. Але поки що це ще не партія.

За результатами опитування, проведеного інститутом Insa для газети “Bild am Sonntag”, ХДС/ХСС нині явно лідирує. Згідно з опублікованим у суботу «Sonntagstrend», якби федеральні вибори відбулися цієї неділі, то ХДС та ХСС отримали б 31% голосів. Це на два процентні пункти більше, ніж минулого тижня, і, за даними газети, є найвищим значенням у «Sonntagstrend» з березня 2021 року.

Партії коаліції залишаються стабільними або досягли невеликого приросту. За даними опитування, СДПН має 16%. Цифри “Зелених” також не змінилися – 13%. ВДП додала один пункт до 6%.

AfD – 21%, “Ліві” – 4%

AfD втрачає один відсотковий пункт у порівнянні з попереднім тижнем і становить 21%. Ліва партія не проходить до бундестагу з 4% (-1). Інші партії можуть набрати 9% (з них «Вільні виборці» – 3%).

Якби ще не сформована партія «Союз Сари Вагенкнехт» також була включена до бюлетеня, то, згідно з опитуванням, вона отримала б 14%. За такого сценарію AfD буде ослаблена найсильніше. Вона отримала б 17%, що на чотири відсоткові пункти менше, ніж у звичайному «Sonntagstrend». За даними опитування, виборці інших партій мають великий потенціал для голосування за Альянс. СДПН отримала б 15% (-1), ХДС/ХСС – 29% (-2), ВДП – 5% (-1). “Зелені” отримали б 12% (-1), Ліва партія – 4%.

Читайте також:  Сі Цзіньпін хоче розширити співпрацю з Німеччиною

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я