Досі не знайдено слідів човна, що вижили після аварії

45

Після серйозної аварії судна з приблизно кількома сотнями загиблих у Середземному морі досі немає жодних слідів тих, хто вижив або загинув. Про це заявила грецька берегова охорона через чотири дні після затоплення абсолютно переповненого рибальського судна у міжнародних водах у Піреї. За офіційними даними, вижили 104 особи. 78 тіл було вилучено. Ці цифри не змінилися із середи, дня катастрофи.

Незважаючи на вкрай слабкі надії на успіх, пошуки тривали за вітру силою шість балів. У пошуках також брали участь фрегат ВМС Греції та вертоліт берегової охорони. Ті, що проходять повз суд, попросили бути напоготові.

Рибальське судно, на борту якого було від 500 до 700 мігрантів, затонуло на шляху з Лівії до Європи. За даними берегової охорони, багато людей перебували під палубою та були затоплені разом із судном. Місце аварії, розташоване приблизно за 50 морських миль на південний захід від півострова Пелопоннес, знаходиться точно над западиною Каліпсо – на глибині понад 5 000 метрів, найглибшою точкою Середземного моря. Можливо, що рибальське судно ніколи не вдасться врятувати.

Дев’ять єгиптян було заарештовано за підозрою у контрабанді. У понеділок вони мають постати перед прокурором. Афіни підозрюють, що заарештовані є контрабандистами низького рангу. Передбачається, що організатори банди перебувають у Єгипті, інші контрабандисти – в Італії. За даними берегової охорони Пірея, за останні місяці банда організувала 18 таких переправ із Північної Африки до Італії.

Читайте також:  Кабінет міністрів приймає "стратегію майбутнього" для наукових досліджень

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я