Мерц озвучив умови співпраці з урядом

10

Він заявив, що недавнє рішення федерального кабінету міністрів щодо заходів щодо депортації не є достатнім.

Мерц озвучив умови співпраці з урядом

Мерц озвучив умови співпраці з урядом

Лідер федеральної партії ХДС Фрідріх Мерц озвучив умови співпраці з федеральним урядом щодо обмеження та регулювання міграції. Усі домовленості зрештою мають призвести до ухвалення законів Бундестагом, заявив Мерц у суботу на партійній конференції ХДС землі Північний Рейн-Вестфалія у Хюрті. «Ми погодимося лише у тому випадку, якщо буде достатньо впевнена гарантія того, що наступного року чисельність мігрантів значно знизиться», – сказав лідер ХДС приблизно 680 делегатам. «У жодному разі я не маю наміру брати на себе солідарну відповідальність за цю проблему, а потім із цією проблемою йти на європейські вибори наступного року».

Він сказав, що недавнє рішення федерального кабінету міністрів щодо більш послідовної депортації недостатньо. За словами Мерця, у законопроекті йдеться, що він може дозволити проводити до 960 додаткових депортацій на рік. «Щоб було зрозуміло: зараз у нас тисяча депортацій на місяць, а тепер ми додаємо 960 на рік». За його словами, навіть за тисячі депортацій на день Німеччина не може вирішити проблему без коригування. Мерц знову розкритикував те, що канцлер, який запропонував ХДС/ХСС укласти «німецький пакт» з цього питання, протягом 53 днів взагалі не рухався з місця.

Критика чинної політики

Зелені теж повинні рухатися, сказав Мерц, звертаючись до двох лідерів «зелених», які були присутні як гості. «Вони мають виправити свій прорахунок в імміграційній політиці Федеративної Республіки Німеччина. Так більше не може тривати».

Щодо коаліційних спекуляцій навколо його партії, Мерц сказав: «Насамперед нам не потрібна ще одна коаліція в Німеччині. Нам потрібна інша політика». Саме тому, за його словами, його партія не обговорює наразі жодних варіантів альянсу. «Якщо ви готові змінити політику, ми готові брати участь», – сказав він про політику уряду «світлофора».

Читайте також:  Лаутербах планує ухвалити закон проти скуповування лікарських практик

Мерц, який, як і прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст, розглядається як можливий претендент на посаду канцлера від ХДС, звернувся до партії з наполегливим закликом згуртуватися. «Ми перебуваємо понад 30 відсотків. І там ми залишимося», – сказав він про поточні опитування. Необхідною умовою, за його словами, є те, що «ми представляємо зовнішньому світу чіткий образ єдності і не залишаємо жодних сумнівів у тому, що ми маємо твердий намір перемогти на виборах до Європарламенту та Бундестагу в найближчі два роки».

З Вюстом, за його словами, він працює «тісно, ​​дружно і без будь-яких протиріч». Це продовжуватиметься й у наступні роки, «і тому ми зараз разом вирушаємо в дорогу», – сказав Мерц під оплески учасників партійної конференції. Обидві політики належать до ХДС Північного Рейну-Вестфалії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я