Поновлення обстрілів на кордоні з Україною

21

Знову надходять повідомлення про обстріл прикордонної з Росією Білгородської області. Губернатор скаржиться на «безперервний вогонь» по невеликому місту Шебекіно. Інформація навряд чи може бути перевірена.

Шебекіно: поновлення обстрілів на кордоні з Україною

У Білгородській області на кордоні з Україною щонайменше п’ятеро людей отримали поранення внаслідок інтенсивного обстрілу в четвер увечері, за даними влади. Губернатор В’ячеслав Гладков повідомив, що невелике місто Шебекіно знаходиться під безперервним вогнем українських військ. З півночі центр та прилеглі райони обстріляли з радянських реактивних систем залпового вогню «Град».

Спочатку не було жодного підтвердження цього з української сторони. У багатьох випадках інформація із зони бойових дій важко піддається перевірці незалежними джерелами. За словами російського губернатора, одна людина була знайдена непритомною з численними осколковими пораненнями. Інші люди отримали переважно легкі поранення. Згорів житловий будинок та пошкоджено дах адміністративної будівлі. Гладков відкинув повідомлення про заплановану евакуацію мешканців прикордонного містечка.

Росія розпочала агресивну війну проти України понад 15 місяців тому і щодня обстрілює територію сусідньої країни. Смертельні випадки, поранення та матеріальні збитки є частиною повсякденного життя в Україні. Але тепер і російські прикордонні регіони скаржаться на обстріли з українського боку, що почастішали. У травні у Білгородській області відбулися тяжкі бої зі озброєними порушниками. Добровольчі батальйони, які складаються з росіян, але воюють на боці України, взяли на себе відповідальність за ці дії.

Читайте також:  Війна в Україні 4 січня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я