Понад 200 позовів проти виробника вакцин від “Ковід-19”

17

Багато людей повідомляють про скарги на здоров’я після вакцинації «Короною» та хочуть подати судовий позов проти виробників. Було подано понад 200 позовів.

 

Понад 200 позовів проти виробника вакцин від «Ковід-19»

Понад 200 позовів щодо відшкодування збитків проти виробників вакцин від «Ковід-19» перебувають на розгляді в судах Німеччини, повідомляють ЗМІ. «Наразі на розгляді в судах перебуває 209 позовів про відшкодування збитків проти виробників вакцин від «Ковід-19», – цитує “Welt am Sonntag” заяву Федерального міністерства охорони здоров’я.

У понеділок регіональний суд Роттвайля розгляне позов 58-річного чоловіка проти Biontech. Чоловік звинувачує фармацевтичного виробника в тому, що внаслідок вакцинації від «Ковід-19» у нього погіршився зір на правому оці. Компанія з Майнца вважає звинувачення чоловіка необґрунтованими.

У січні регіональний суд Хофа у Баварії відхилив позов жінки проти компанії Astrazeneca. Жінка подала позов до компанії про відшкодування збитків та компенсацію після того, як у неї виникли серйозні проблеми зі здоров’ям, які вона пояснила щепленням вакциною від «Ковід-19». Суд ґрунтував своє рішення на тому, що ні дефект продукції, ні інформаційна помилка у зв’язку з вакциною не можуть бути встановлені. Апеляцію на це рішення буде розглянуто Вищим регіональним судом Бамберга у липні.

У разі закупівлі вакцини від «Ковід-19» через ЄС, з виробниками було досягнуто домовленості про те, що у разі успішних судових позовів відповідні країни-члени ЄС візьмуть на себе виплату компенсації, а також судові витрати виробника. Відповідно до звіту Європейського суду аудиторів, це не поширюється лише на випадки, коли збитки було завдано навмисно, внаслідок грубої недбалості або недотримання належної виробничої практики, що застосовується в ЄС.

Читайте також:  СДПН має підтримати введення дитячої допомоги

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я