Опозиція критикує: “Світлофор – це коаліція глухого кута”.

20

Опозиція у Бундестазі звинуватила світлофорну коаліцію у самоблокуванні та застої на тлі суперечки про закон про опалення. Дітмар Бартш, голова парламентської фракції Лівої партії, заявив Deutsche Presse-Agentur: «З кожним днем ​​стає все ясніше, що в уряді є люди, які мають мало спільного у змістовному плані і які ставлять партійні інтереси вище за інтереси країни». Ульріх Ланге (ХСС), заступник голови парламентської групи ХДС/ХСС, сказав dpa: «Світлофор – це коаліція у безвиході».

Коаліція вже кілька тижнів веде боротьбу щодо реформи Закону про енергетику будівель, також відомого як Закон про опалення. Законопроект передбачає, що з початку 2024 року, якщо це можливо, кожна система опалення, що знову встановлюється, повинна працювати як мінімум на 65% на екологічно чистій енергії. ВДП, зокрема, закликає до удосконалень.

Пункти критики

«Той факт, що громадяни досі не знають, які правила опалення діятимуть з 2024 року, важко перевершити абсурдність», – сказав Бартш. «Постійні суперечки світлофорів перетворилися на самоблокування». Через розбіжності більшість коаліційної угоди залишається незавершеною.

«Закон про захист клімату, прискорене розширення інфраструктури, базова дитяча безпека. Ні в чому немає значного прогресу. Страждають не заможні міністри, а мільйони громадян». За його словами, канцлер Олаф Шольц (СДПН) має заприсягтися, що його коаліція перейде до «режиму виконання».

Ланґе сказав: «У потоці коаліційної суперечки про закон про опалення «зелені» блокують прискорення планування у транспортному секторі та реформу закону про захист клімату». Без такої реформи міністр транспорту Фолькер Віссінґ (СвДП) має надати надзвичайну кліматичну програму в середині липня. Транспортний сектор не зміг досягти встановлених законом цілей викидів CO2 у 2022 році.

Віссінґ, з іншого боку, зупиняє реформу закону про дорожній рух, щоб досадити «зеленим», сказав Ланґе. Міністр транспорту також блокував підвищення плати за проїзд вантажівок, щоби логістична галузь не могла планувати.

Читайте також:  Графік підготовки бюджету на 2024 рік буде уточнено найближчим часом

Міністр фінансів Крістіан Лінднер (СвДП) відкладав ухвалення федерального бюджету, тому що міністри не могли домовитися про економію коштів. Ланге: Це показує: Штольц більше не придатний до управління і стоїть спиною до стіни. Той факт, що Шольц не бере на себе відповідальність, руйнує довіру та породжує розчарування у політиці серед населення.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я