Понад 200 людей загинули в кенійській “секті голодуючих”

17

Понад 200 людей, очевидно, пішли за лідером культу та вморили себе голодом. Дедалі більше членів культу ексгумуються. Чи є серед них ті, що вижили?

 

Понад 200 людей загинули в кенійській «секті голодуючих»

Кількість жертв «секти голодуючих» у прибережному регіоні країни в суботу зросла до понад 200 осіб. За даними кенійських ЗМІ, глава регіону Рода Оніанча заявив, що в суботу було ексгумовано ще 22 жертви. Таким чином, кількість загиблих членів секти досягла 201 людини, переважно це жертви, які померли від голоду.

У суботу в лісовому масиві Шакахола неподалік Малінді не було знайдено жодного, хто вижив. З арештом ще одного підозрюваного кількість заарештованих зросла до 26 осіб, включаючи лідера секти. Останній наразі перебуває у попередньому ув’язненні та зазнав невдачі у клопотанні про звільнення під заставу.

Самопроголошений пастор, колишній таксист, заснував свою церкву Good News International Church у 2003 році і останнім часом жив на самоті зі своїми послідовниками в лісовому масиві. Кажуть, що він закликав віруючих морити себе голодом, щоб бути ближчими до Ісуса. Близько чотирьох тижнів тому поліція виявила сильно виснажених людей у ​​критичному стані в лісовому масиві, який був прочесаний на предмет масових поховань.

За даними влади, кількість членів секти, про зникнення яких заявили їхні родичі, зросла до 610 осіб. Ексгумація численних масових поховань у лісі відновиться лише у вівторок, сказали вони. Пошуки можливих тих, хто вижив, продовжаться в неділю. Переривання розкопок виправдали логістичними вимогами.

У зв’язку з великою кількістю загиблих можливості моргу місцевої лікарні давно вичерпано. Кенійський Червоний Хрест доставив у регіон контейнер-холодильник, у якому поки що можуть зберігатися тіла загиблих. На даний момент у 93 тіл взято зразки ДНК для ідентифікації. Окрім того, останки 14 жертв культу можуть бути передані їхнім сім’ям для поховання, сказав Оньянча.

Читайте також:  Співробітник депутата зазнав нападу в Нойкельні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я