Без нас Баварія була б гірше керована

20

За п’ять місяців до виборів у Баварії лідер «Вільних виборців» Хуберт Айвангер проголосив свою партію реальною рушійною силою коаліції з ХСС.

Айвангер: без нас Баварія була б гірше керована

За п’ять місяців до виборів у Баварії лідер «Вільних виборців» Хуберт Айвангер проголосив свою партію реальною рушійною силою коаліції з ХСС. «Без нас Баварія сьогодні справлялася б гірше, ніж із нами, і тому ми маємо бути там знову з осені», – сказав він на з’їзді «Вільних виборців» у Амберзі у суботу. «Ми – покращувачі баварської державної політики». За його словами, «Вільні виборці» привносили додатковий імпульс до правлячої коаліції та уряду землі з 2018 року. «Ми ті, хто намагається принести спокій та стабільність у цю землю».

У своїй промові Айвангер зокрема зробив словесний випад проти федерального уряду і партій «світлофора». «Вони мають піти, і що швидше, то краще, не пізніше 2025 року. Німеччина зараз страждає на червоно-зелено-жовту ідеологічну хворобу», – сказав Айвангер, критикуючи, зокрема, всю енергетичну політику федерального уряду.

«Вільні виборці» критикують «зелених» та ВДП

Айвангер зайшов так далеко, що звинуватив “зелених” у тому, що вони розраховують своєю політикою підштовхнути розчарованих громадян до AfD. «Я вважаю, що є певний розрахунок у тому, щоб спровокувати вихованого виборця із середнього класу, який у минулому голосував за центристські партії, щоб у результаті він від розчарування проголосував за AfD. Тоді вони досягнуть того, чого хочуть: чим сильнішим буде AfD, тим впевненіше «зелені» почуватимуться в уряді».

Він побажав, щоб ВДП вигнали з парламенту на виборах на землях 8 жовтня. «СвДП зрадила нас», – сказав він, додавши, що СвДП стала найбільшим розчаруванням у федеральному уряді та пішла на поводу у «кожного лайна» червоно-зелених. «І саме тому ВДП нічого робити в парламенті Баварії», – крикнув він у зал. «СвДП має піти з баварського парламенту – вони лише заважають». Вільні виборці у будь-якому випадку були «найкращим варіантом».

Читайте також:  Оркан Оздемір хоче залишатися в опозиції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я