Понад 100 нових показань до застосування

24

Після публікації сенсаційного звіту про зловживання в архієпархії Мюнхена та Фрайзінгу католицькі єпархії Баварії отримали понад 100 нових повідомлень про передбачувані випадки. Єпархії у Вільній державі отримали щонайменше 116 повідомлень цього року, згідно з опитуванням Deutsche Presse-Agentur.

Тільки в архієпархії Мюнхена та Фрайзінга з моменту публікації до кінця листопада було отримано 54 нових повідомлення. Проте, за словами прес-секретаря, до них також належать «прикордонні порушення, які не потрапляють до сфери сексуального насильства, і вже відомі випадки зловживань».

“Повідомлення про публікацію звіту про зловживання в архієпархії Мюнхена, безумовно, спонукало багатьох там заявити про себе”, – сказав представник ініціативи жертв “Eckiger Tisch” Маттіас Катш. Єпархія Аугсбурга повідомила про 23 первинні заяви на отримання послуг із визнання жертв сексуального насильства на 2022 рік, архієпархія Бамберга – про 17 випадків, про які стало відомо цього року.

Набагато більше незареєстрованих випадків

У єпархії Пассау звернулися дев’ять жертв, шість з яких заявили, що вони зазнали насильства з боку священика, який вже був відомий як передбачуваний злочинець. У єпархії Регенсбурга, за словами прес-секретаря, з 20 січня було отримано 12 повідомлень про випадки передбачуваного сексуального насильства. У єпархії Айхштетта після мюнхенського звіту з’явилася одна передбачувана жертва, єпархія Вюрцбурга на запит не надала жодних даних.

Звіт, замовлений єпархією у мюнхенської юридичної фірми, викликав сенсацію у всьому світі, коли було представлено у січні. У дослідженні передбачається щонайменше 497 жертв і 235 гаданих злочинців – і набагато більше темне поле.

«Не дивно, що цього року побільшало людей, які стали жертвами сексуального насильства над дітьми з боку священиків, – каже представник «Загнаного в куток столу» Катш. “Однак, мабуть, ми продовжуємо бачити лише верхівку айсберга”.

Читайте також:  Гаук вважає AfD небезпечнішою, ніж Рейхсбюргер

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я