Помилки “Виявлено активну PHP сесію” і “REST API видав помилку”

111
WordPress

Перевірити технічний стан свого сайту на WordPress, провести оновлення різних компонентів (WordPress, PHP, MySQl, Apache тощо) і перевірити працездатність програмного забезпечення. Відкривши “Здоров’я сайту”, якщо хто не знає, це вбудований інструмент для діагностики стану системи та сервера.

Часто можна зустріти повідомлення про дві критичні проблеми: “Сесія PHP була створена викликом функції session_start(). Це перешкоджає роботі REST API і петльовим запитам. Сесія повинна бути закрита функцією session_write_close() перед виконанням будь-яких HTTP-запитів”.

Вплив цих помилок на працездатність сайту є зовсім не значний, оскільки сайт може працювати у штатному режимі. Але раз проблеми є та й ще критичні за повідомленням CMS їх потрібно вирішити.

WordPress як прибрати критичні проблеми

І так ви виявили такі критичні проблеми на своєму сайті.

Перша:

Виявлена активна PHP сесія

Сесія PHP була створена викликом функції session_start(). Це перешкоджає роботі REST API і петльовим запитам. Сесія повинна бути закрита функцією session_write_close() перед виконанням будь-яких HTTP-запитів.

Друга:

REST API видав помилку

The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.

When testing the REST API, an error was encountered:

REST API Endpoint: https://pressa.rv.ua/wp-json/wp/v2/types/post?context=edit
REST API Response: (http_request_failed) cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 bytes received

У 99% випадків ці помилки пов’язані зі встановленими плагінами і темами. Що потрібно зробити, для початку провести оновлення, якщо це не допоможе, то по черзі відключати плагіни і перевіряти стан, якщо і це не допоможе, то потрібно перевстановити тему.

Читайте також:  Стародавній Єгипет: що відомо про одну з великих світових цивілізацій

Якщо тема доопрацьована і перевстановлення призведе до втрати всіх змін, то можна просто поміняти на стандартну.

У багатьох випадках причиною появи помилок “Виявлено активну PHP сесію” і “REST API видав помилку” став плагін “Капча”.

Після його вимкнення всі критичні проблеми зникли.

Плагіни можуть бути причиною й інших помилок і навіть уповільнювати роботу сайту. Загалом, якщо виникають будь-які проблеми з працездатністю сайту, насамперед потрібно перевірити плагіни та встановлену тему, це стосується насамперед WordPress.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я