Поляки передали світловідбивні елементи дітям Рівненщини

12

В рамках реалізації проєкту «Світлодіти», Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк разом із заступником голови Рівненської ОДА Сергієм Гембергом відвідали відкритий урок «Безпека руху» у Рівненському обласному інституту післядипломної педагогічно освіти.

У частині приміщення закладу проживають переселенці з дітьми, а також проводиться навчання однієї зі шкіл Рівного.

Славомір Місяк подарував дітям світловідбивальні браслети, наліпки та жилети. Тим часом представники Патрульної Поліції у Рівненській області провели відкритий урок про безпеку пішоходів. Вони роз’яснили правила поведінки поблизу проїжджої частини, розповіли про небезпечні дорожні ситуації, а також про те, як впливає на безпеку пішоходів використання світловідбивних елементів в темний час доби.

За словами Сергія Гемберга, вже 3-ій рік поспіль впроваджується цей проєкт облдержадміністрацією спільно з патрульною поліцією Рівненської області та польськими партнерами.

«Ми вдячні нашим друзям, давнім партерам, що продовжуємо цю традицію. Сьогодні запросили на захід внутрішньо переміщених осіб, які проживають з дітьми, та школярів, які навчаються тут. Майже 50 дітей стали учасниками такого відкритого уроку. Ми закликаємо популяризувати те, щоб діти носили ці світлові елементи і мали безпечну дорогу до школи та дому», – зазначив Сергій Гемберг.

Генеральне Консульство Республіки Польща передало Рівненщині майже 1 200 речей зі світловідбивними елементами. Їх найближчим часом передадуть у навчальні заклади.

«Це завжди актуальна тема осені, коли темно вже о 17 годині, а діти в цей період часто ще в школі. Ці елементи дають змогу водіям здалеку бачити дитину. Вирішили почати з Рівного, а потім такі уроки та подарунки у вигляді світловідбиваючих елементів будуть передані поліцією і в інші освітні заклади Рівненщини», – прокоментував Славомір Місяк.

Наразі через обмеження споживання електроенергії на вулицях багатьох міст частково або повністю відключене освітлення. У таких умовах пішоходи на дорогах стають майже непомітними для водіїв. Тому такі елементи необхідні, особливо дітям.

Читайте також:  У Рівному шукають вантажівку, яка зникла з місця ДТП

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я