Політик Гордон Шнідер продовжує критикувати ZDF

11

Лідер парламентської партії ХДС у землі Рейнланд-Пфальц не погоджується з відповіддю директора ZDF на його листа.

Політик Гордон Шнідер продовжує критикувати ZDF

Політик Гордон Шнідер продовжує критикувати ZDF

Політик Гордон Шнідер, голова парламентської фракції ХДС у землі Рейнланд-Пфальц, не послаблює критики на адресу телеканалу ZDF у зв’язку з твітом сатирика Яна Бемерманна про лідера ХДС Фрідріха Мерца. У листі, отриманому Deutsche Presse-Agentur у Майнці, християнський демократ знову вимагає від генерального директора ZDF Норберта Гіммлера надати інформацію про внутрішній розгляд та наслідки для запобігання подібним інцидентам у майбутньому.

Бемерманн прокоментував заяви федерального лідера ХДС Фрідріха Мерца про те, як слід чинити з AfD на місцевому рівні. «Не хвилюйтеся, за нинішнього стану справ справжні нацисти, ймовірно, хочуть працювати з нацистами тільки на муніципальному рівні», – Написав Бемерманн у Twitter.

Раніше Мерц на закритому засіданні парламентської фракції ХСС назвав Спілку “альтернативою Німеччини по суті”. Його висловлювання у літньому інтерв’ю ZDF про роботу з AfD у муніципалітетах було сприйнято як пом’якшення чіткого розмежування ХДС та AfD. Мерц, однак, відкинув це і знову заявив, що Союз не співпрацюватиме з AfD.

Канал дистанціюється від сатирика

Згодом телеканал ZDF дистанціювався від цього твіту. «ZDF дистанціюється від заяви Бемерманна. Цей твіт є приватною заявою Яна Бемерманна, яка не має відношення до продукції ZDF», – заявила телекомпанія у Майнці.

Лідер парламентської партії ХДС привітав те, що ZDF дистанціювався від твіту Бемерманна. Однак класифікація того, що це було приватне висловлювання сатирика, свідчить про недостатню поінформованість про проблему та є неприйнятною, написав Шнідер директору. Бемерманн – один із найвідоміших співробітників ZDF. Тому його висловлювання завжди пов’язані з мовником і асоціюються із ZDF.

Читайте також:  600 штрафів проти активістів лише у Берліні

У першому листі директору ZDF Шнідер вже попереджав, що своєю заявою Бемерманн не лише образив ХДС, а й зменшив страх націонал-соціалізму. Проте релятивізація злочинів нацистів може бути допущена.

Представник ХДС підтвердив агентству dpa, що директор каналу відповів на перший лист письмово. Проте політик ХДС цим не задовольнився: «Коли один із найпомітніших і найширших співробітників ZDF Ян Бемерманн релятивізує нацистські злочини і веде агітацію проти народних партій, це турбує не лише нас, а й має турбувати директора ZDF». Своєю реакцією Гіммлер підтвердив враження, що ZDF справді не усвідомлює наслідків такого інциденту.

«Тривіалізації у нашій мові змінюють дискурс, і це створює ще більшу невпевненість серед населення», – попередив Шнідер. «Тепер ми очікуємо, що ZDF застосовуватиме до позаштатних співробітників, таких як пан Бемерманн, такі ж високі стандарти, як і до будь-якого постійного працівника. В іншому випадку ZDF перестане виконувати свою роль».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я