Даніель Келлер хоче зберегти лідерство у Бранденбурзі

18

Лідер парламентської фракції СДПН, напевно, хоче зберегти за собою найвищу посаду після виборів.

Даніель Келлер хоче зберегти лідерство у Бранденбурзі

Даніель Келлер хоче зберегти лідерство у Бранденбурзі

Керівник парламентської фракції СДПН у землі Бранденбург Даніель Келлер хоче зберегти свою посаду і після земельних виборів наступного року. Келлер не дає офіційних коментарів із цього приводу, але дав зрозуміти, що із задоволенням виконуватиме свою роботу. «Це вирішуватиме новообрана парламентська група землі у 2024 році», – сказав Келлер в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur, відповідаючи на запитання про те, чи хотів би він продовжити роботу. «Але я можу сказати, що мені дуже приємно і подобається працювати в нинішній парламентській групі як керівник парламентської групи».

Політик від СДПН очолює найбільшу депутатську групу у парламенті землі Бранденбург уже близько двох років. На той момент він змінив Еріка Штона на посаді керівника фракції після внутрішньої боротьби за владу. Келлер увійшов до парламенту землі Бранденбург лише у 2019 році, отримавши прямий мандат у Потсдамі, і невдовзі після цього був обраний керівником парламентської групи СДПН.

Однак на виборах кандидата в земельний парламент по округу Потсдам-Зюд 19 жовтня Келлер здобув перемогу над Ніко Марквардтом лише з невеликою перевагою – 10 проти 9 голосів. Марквардт, як і Келлер, є членом міської ради, але набагато менш відомий, ніж він. У вересні наступного року в Бранденбурзі буде обрано новий склад земельного парламенту. Прем’єр-міністр Дітмар Войдке (СДПН) хоче знову балотуватися як основний кандидат.

Келлер, захоплений дзюдоїстом, незважаючи на результат виборів, упевнений у своїй кандидатурі у виборчому окрузі. “Ми вступаємо у виборчу кампанію дуже згуртованими”, – сказав він. «Потсдамська СДПН єдина щодо мене як кандидата у виборчий округ».

Читайте також:  Мерц відкидає звинувачення у популізмі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я