Автострахування, посвідчення особи, Atari: ось що зміниться тепер

14

У новому місяці закінчується важливий для автовласників термін – для отримання нових документів, що засвідчують особу, більше не потрібно йти до пункту реєстрації громадян. Ось що чекає на громадян у листопаді.

Німецький паспорт:Тривале очікування прийому для отримання паспорта незабаром піде в минуле: Документи, що засвідчують особу, можна буде забрати на своєрідній станції упаковки.

Автострахування, посвідчення особи, Atari: ось що зміниться тепер

Тим, кому необхідне нове посвідчення особи чи паспорт, буде простіше отримати документ уже у листопаді. Крім того, кваліфікованим працівникам простіше іммігруватиме з-за кордону. Що ще зміниться у Німеччині у листопаді – огляд.

Посвідчення особи з автоматів

Особливо у великих містах часто буває важко потрапити на прийом до бюро прийому громадян – тепер отримати паспорт, посвідчення особи або електронний посвідку на проживання буде простіше. З листопада можна буде підтвердити отримання PIN-коду для онлайнової функції отримання паспорта або посвідчення особи без попереднього запису в офісі. Забрати документ можна буде без попереднього запису у спеціальних автоматах, які працюватимуть за аналогією з посилальними пунктами.

Імміграція кваліфікованих працівників стане простішою

Імміграція кваліфікованих працівників стане простішою. Наприклад, для кваліфікованих працівників із третіх країн із вищою освітою буде знижено граничні доходи для отримання так званої «блакитної карти» ЄС. Крім того, буде розширено перелік професій, за якими можна претендувати на отримання цього виду на проживання.

Для кваліфікованих працівників з професійною освітою або вищою освітою професія іммігранта не обов’язково має бути пов’язана з її освітою або ступенем для отримання посвідки на проживання – однак для деяких професій діють винятки.

Анулювання страховки на автомобіль

Багато клієнтів, які бажають змінити страховку на автомобіль, можуть у неофіційному порядку повідомити про це свого колишнього страховика до 30 листопада. Це стосується тих випадків, коли страховий рік за договором закінчується 31 грудня, що зазвичай відбувається.

Читайте також:  Ракетний удар по селищу Гроза

Колективні переговори на залізниці

9 листопада профспілка машиністів поїздів GDL та Deutsche Bahn проведуть перші переговори у рамках поточного раунду колективних переговорів. Лідер GDL Клаус Везельскі не хоче довго затримуватися із запобіжними страйками та хоче, щоб члени профспілки швидко проголосували за безстрокові страйки. Чи буде припинено роботу у листопаді, поки неясно.

Новий голова Федеральної ради

1 листопада відбудеться зміна голови Бундесрату. Міністр-президент Мекленбурга-Передньої Померанії Мануела Швезіг (СДПН) замінить першого бургомістра Гамбурга Петера Тшенцера (СДПН).

П’ятий сезон

Одинадцятого числа знову починається сесія дурнів. Оскільки цього разу вона випадає на суботу, очікується більше відвідувачів, ніж зазвичай, особливо у Кельні. Кульмінацією п’ятого сезону знову стає Рожевий понеділок, цього разу 12 лютого.

Остання «Wetten, dass…» з Томасом Готтшальком

Починаючи з 1987 року, шанувальники жвавих суботніх розваг завжди з нетерпінням чекали на черговий випуск «Wetten, dass…?» з артистом Томасом Готтшальком, і завжди у якийсь момент з’являвся новий випуск. 25 листопада Готтшальк проведе свою останню передачу Wetten, dass …? – після цього залишаться лише спогади про незабутні телевізійні моменти.

Попередження та для старих моделей мобільних телефонів

У разі стихійного лиха попередження надсилається споживачам через систему оповіщення Cell Broadcast. До цього часу екстрені попередження надходили лише на мобільні телефони з актуальними операційними системами. З листопада компанія Vodafone має намір змінити цю ситуацію та запровадити канал мовлення 919, який власники старих моделей мобільних телефонів зможуть вибрати для отримання попереджень.

Повернення консолі Atari

Ностальгія та ботаніка: ігрова приставка Atari 2600, що широко використовувалася в 80-ті роки, повертається. Нове видання є у Німеччині з 17 листопада.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я