Телескопічні кийки для самозахисту

34
Телескопічна палиця

Телескопічна палиця — це один із засобів для самооборони. Часто цей інструмент є частиною амуніції поліцейських, спецслужбовців та охоронців. Знайти різні моделі можна за лінком https://one-click.com.ua/bezopasnost/sredstva-samooborony/teleskopicheskie-dubinki/ на сайті магазину One-click.

Чи є обмеження й заборони?

Звичайна кишенькова палиця, кийок — це спеціальний товар, який дозволено використовувати правоохоронцям і представникам військових органів для власного захисту і для запобігання масових бійок. Проте й не заборонено купувати цей предмет громадянам для власної оборони.

Тут діє тільки таке попередження: використовувати кийки можна лише у разі виправданого самозахисту. Тобто не можна нею користуватися для нападу першим.

Конструкція приладу проста й зрозуміла навіть недосвідченим користувачам. Це зовсім не зменшує ефективність приладу. Пропонують такий засіб відомі виробники, як-от: ESP, Roco, USP.

У чому переваги телескопічних палиць?

Є декілька причин, чому обирають саме цей засіб самооборони. Ось основні переваги кийка для захисту:

  • компактні розміри у складеному виді;
  • можна тримати безпечну дистанцію завдяки довжині палиці;
  • держак має анатомічну форму й гарно лежить у руці;
  • міцність матеріалів;
  • доволі невелика вартість.

Часто палиця має відлякувальний ефект, що зупиняє потенційних нападників. Її можна не використовувати напряму в таких випадках.

Якщо ж доводиться використати палицю для самозахисту, то її конструкція доволі універсальна, маневрена. Можна завдавати удари із закритого стану, за радіальним напрямком (тобто махнути). Палицею можна робити прямі тички — так, як ви б користувалися колючою зброєю, ножем чи шпагою.

Якщо у вас є достатньо сил і навичок, то телескопічні кийки також можна використовувати для захоплення людини, сковуючи її рухи. Так вона може схаменутися й припинить агресивний напад. Потім можна нанести бойовий прийом і відійти.

Читайте також:  Як не заснути за кермом

Отже, варіантів, як використати телескопічні палиці багато. Варто тільки правильно розраховувати власні сили й використовувати цю зброю виключно для самозахисту.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :