Чи планувався теракт? 20-річний підліток під вартою

22

20-річного молодика взято під варту в Нижній Саксонії. Передбачається, що він планував вчинити напад у різдвяний період. Арешти були зроблені і в інших частинах Німеччини.

Чи планувався теракт? 20-річний підліток під вартою

У Нижній Саксонії заарештовано 20-річного чоловіка за підозрою у плануванні терористичного акту в період Різдва. «Він заявив, що, мабуть, хоче здійснити теракти через великі події в період Різдва, і тому ми взяли його під превентивну опіку», – заявила міністр внутрішніх справ Нижньої Саксонії Даніела Беренс (СДПН) в ефірі телеканалу NDR Lower Saxony .

Після спільного з WDR дослідження NDR повідомила, що підозрюваний із Саксонії-Анхальт був заарештований у Хельмштедті 21 листопада. За словами міністра внутрішніх справ, він був родом із Іраку. «20-річний молодик все ще перебуває під вартою в поліції з дотриманням заходів безпеки. Управління кримінальної поліції Нижньої Саксонії наразі не надає жодної додаткової інформації з тактичних міркувань», – цитує NDR представника LKA.

Подальші арешти

Щодо ситуації з безпекою на різдвяних базарах, міністр внутрішніх справ Беренс заявив, що поліція там діє «дуже чітко та рішуче» – частково через збройний конфлікт на Близькому Сході. І: «У нас все ще є ісламісти (…), які вже не так привертають увагу громадськості, але які також оголосили про напади на Заході (…)».

Нещодавно в Північному Рейні-Вестфалії та Бранденбурзі було заарештовано двох молодих людей за симпатії до терористичної організації «Ісламська держава» та планування нападу на різдвяний ринок. Вони перебувають під вартою. За даними прокуратури Дюссельдорфа, вони домовилися «вбити відвідувачів різдвяного ринку в Леверкузені на початку грудня за допомогою вибуху невеликої вантажівки, спричиненої паливом».

Читайте також:  Арештований спільник розвідника в BND

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я