Ми часто розходилися у думках

14

Колишній держсекретар США Генрі Кісінджер помер у середу у віці 100 років. Президент США Байден уперше висловився після смерті політика.

Байден після смерті Кісінджера: Ми часто розходилися у думках

Президент США Джо Байден віддав належне колишньому держсекретарю США Генрі Кісінджеру, який помер у середу, за його «гострий інтелект». «Під час нашої кар'єри ми часто розходилися в думках. І часто сильно», – сказав Байден у лаконічній заяві – майже через день після того, як стало відомо про смерть Кісінджера.

Навіть через довгий час після свого відходу з уряду Кісінджер вносив свої погляди та ідеї до найважливіших політичних дискусій протягом кількох поколінь, заявив президент США.

Реакція Байдена на смерть Кісінджера була явно запізнілою – і короткою. Питання про те, чому Байден досі не прокоментував смерть експерта із зовнішньої політики, виникло ще під час щоденної прес-конференції у Білому домі. Директор зі зв'язків із громадськістю Ради національної безпеки Джон Кірбі заявив, що нічого не слід розуміти під цим. Він також наголосив, що не всі були згодні з поглядами Кісінджера.

Колишній держсекретар США помер у середу у віці 100 років. Кісінджер вважається одним із найвидатніших дипломатів XX століття. Проте критики вважали експерта із зовнішньої політики безпринципним політиком, який підтримував диктаторські режими – доти, доки це відповідало його інтересам.

Читайте також:  Туристів закрили в Діснейленді через коронавірус

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я